Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

cnm hıc korkma ya kotu seylerde dusunme ıns bısı yoktur hem sen uzulerek bebısıde uzuyorsun allahın ıznıyle bısıyı yoktur bebısın bnm halamda yaptı ve bısı cıkmadı cok ama cok tatlı bı oglu oldu saglıgıda yerınde sen gonlunu ferah tut ve ıyı seyler dusun tmm ı cnmm optum bıtanem uzulme

lale mızıkçılık yapma ..kaç gündür öteleyip duruyorsun ,olmazki ama artık gideceksen git de bizi de çıldırtma ..dayak isteme laleeeeeeeee 🙂)
çok geçmiş olsun inş. en yakın zamanda yenisiyle buluşursun..

hemen panik yapma ,sakin ol , mevlam neylerse güzel eyler inş..

herkese günaydın ...dökülüyorum ,dökülüyorum ,dökülüyorum...sabah işe gelmeyecektim ama zar zor geldim..
cumartesi gitttiğimiz turda en arkada oturunca dizlerimiz mahvoldu ..tur güzeldi ama yordu bizi ...

lale sana bir konuda danışacağım ..
ben cumartesi iğneyi vurdurdum..
dün pazar günü gecce çalışma yaptık ...tam 36 sat sonraya denk geldi çalışma ...
fakat yumurta çatladıysa 24-48 saat daha yaşama olayı var ..yani bugün ve yarın da çalışmak şansımızı artırır diye düşünüyorum ..ama kafamı kurcalayan dün gece ,bu gece ve yarın sabah çalışma yaparsak sperm sayıları çok düşer mi ? gün aşırı çalışma olsa yarına kalacak çalışma ben de zamanlamayı kaçırmak istemiyorum ,bol bol çalışsak diyorum ama karar veremiyorum ...bi el at şu işe 🙂)

lale mızıkçılık yapma ..kaç gündür öteleyip duruyorsun ,olmazki ama artık gideceksen git de bizi de çıldırtma ..dayak isteme laleeeeeeeee 🙂)
çok geçmiş olsun inş. en yakın zamanda yenisiyle buluşursun..

hemen panik yapma ,sakin ol , mevlam neylerse güzel eyler inş..
herkese günaydın ...dökülüyorum ,dökülüyorum ,dökülüyorum...sabah işe gelmeyecektim ama zar zor geldim..
cumartesi gitttiğimiz turda en arkada oturunca dizlerimiz mahvoldu ..tur güzeldi ama yordu bizi ...
lale sana bir konuda danışacağım ..
ben cumartesi iğneyi vurdurdum..
dün pazar günü gecce çalışma yaptık ...tam 36 sat sonraya denk geldi çalışma ...
fakat yumurta çatladıysa 24-48 saat daha yaşama olayı var ..yani bugün ve yarın da çalışmak şansımızı artırır diye düşünüyorum ..ama kafamı kurcalayan dün gece ,bu gece ve yarın sabah çalışma yaparsak sperm sayıları çok düşer mi ? gün aşırı çalışma olsa yarına kalacak çalışma ben de zamanlamayı kaçırmak istemiyorum ,bol bol çalışsak diyorum ama karar veremiyorum ...bi el at şu işe 🙂)

Günaydın minim... nabersin bakim 🙂

Günaydin lalem J iidi aba ya senden naber beklemeyi garar gomusun?

Allah sabir versin TATU cnm ya bak böyle kendini rahat birakman ve bu konu üstünde durmaman cok yanlis bisey degil bence… AEO tüm dileklerinin gerceklesmesi dielegilse mini

Yaaa bekleyelim bakalim cok kalmamis insallah gecikir ve ilk testinde 2 pembis cizgi cikiverir J

Yani ayni fikirdeyim Sevdem yaa ne girdiyse aklina bekle diye J ya vardir bi hayirki böyle karar vermis bencede hemen gitlemi lalamiz yaaa ama napalim belkide icinden bi ses öyle yapmasini diyo… bekleyelim ne kaldi sunun surasinda….

Cok gecmis olsun Burcemm yaaa allah saglik sifa versin cnm

nazar değdi topiğimize kimseciklerde yokk🙁

Evet ya ne bu böle Hafta sonu gocalaaa evde herkez calismadami acaba mu
ha

günaydııııııııııııııııııın günaydn canlarummmm kuzularımmmm🙂🙂 nasılsnz bakem??? laloşummmm abloşum naptn gelişme var mı?? bu arada sınava giremedm ben biliyo musun?? eşim nöbetçiydi beraber çalışan biri götürücekti o da hastalanmş hemde son dakka da ve beni götüremedi.Halbuki hazırlanmştm heee nese vardır bi hayır değil mi?? büt'e kaldm artıkn