Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

canm geçmiş olsun rabbim yardımcın olsun birdaha yaşatmasın inş meleğin seni çok bekletmeden gelir hakkında hayrlısı olsun

tunacım ben 12+2 yim şuanda yani 13.haftamın içine girdim bu perşembe ikili testim var ama 11 hafta dolunca yapıolar yaptırabilirsin cnmmm inşallah sonuçlarımız iyi çıkar cnmmm bende artık daha enerjik hissedioyrum kendimi bel ağrısı biraz kasıyor ama ilk haftalara göre süperim cnmmm öptümm çokkk sağlıkla kalalım cnmmm

oo maşallah bebişler büyüyor işte yeter ki sağlıklı olsunlar🙂 benim de yarın 11. haftam başlıyor, 5 haziranda inş 11 haftam dolacak da tatile gitmeden 6 haziranda yaptırmak istiyorum. zaten 3 günde çıkıyomuş sonuçlar, hayırlısıyla inş güzel haberler alırız canımm, evet insan kendini dediğin gibi daha rahat hissediyor inş doğuma kadar de böyle gider.. ben de öptümmm seni.. şimdi çıkmalıyım malum tatil alışverişine çıkacağız kib.

cnm çok üzüldm senn adına.Önce hamiş olup snra bebeğinn öldüğünü görmek kadar kötü bişe yok RABBİM kimseye yaşatmasn.Kaç haftalık kaybettn kuzunu?? yani çok ileri haftada değilse 1 ay korunup tekrar düşünebilrsin istersen.Umutsuzluğa kapılma,bak bende mart 29 da 2 aylık kuzumun kalbi durduğu için kürtaj oldm.Ama hamd olsn 1 adet dönemi snra yeniden verdi RABBİM.Dua ediyorum bol bol bebişime bişe olmasın bidaha acısını görmeyeym diye.Sende inşallah böle olursn cnm çok geçmiş olsn RABBİM büyük herşeyde vardır bi hayır dayanması ne kadar zor olsa da biz aciz kullarız ve yazılanı yaşamak zorundayz arkadaşm..Rabbim dayanma gücü versn sana tekrar nasip olur inşallah merak etme bu kez hiç gtmesin bnm yeniden gelen meleğim gibi.

valla cnm ne kadarda çabuk geçiyor zaman değilmi allahın izniyle bi de bakmışız kucağımızdalar 🙂)) bencede gitmeden yaptır sen testi olmadı geç çıkcak olursa dönüşte alırsın cnmm bazen 10 günü bulabiliyormuş sonuçlar cünkü... kendine dikkat et hamişim iyi tatiller şimdiden bu arada facebooka katıldım bende sayfana duygu kaya armağan olan benim 🙂))

tatu geçmiş olsun. canım alahım inş en kısa zamanda tekrar hamiş kalırr bebğin seni bu sefer hiç bırakmazz.. biliyorum çok zor ama alahım dedğinden ötesine geçilmiyorr o yüzden yüce rabim herşeyin en hayırlısını versin ve inş tekradan hamiş kalır ve hamiş listesinde seni tekrar görürüz .bu sefer hamiş kalır bebişin seni hiç bırakmaz alahım sabrını bol versinn....

moralini yüksek tut tatlım meleğin yeniden gelicek seni bekletmeden hayrlısı ile iyi olucaksındır allahım bir daha yaştmasın

cnm eğer 8 haftalk falansa 3 ay bekleme bence.Kürtaj snrası muayene ol temzse 1 ay yeter.Ben öle yaptm ablamda öle yapmştı ve 12 yaşnda oğlu var maaşallah.Hayrlısı inşallah.Lekelenmelerin başnda varmıydı snradan mı oldu??