Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Tunam h. geldin nasılsın canımcım 🙂
iyiyim canımcım hb. öğleden sonra anneme gideceğim de bi bakıyım dedim senden nber?

Tunacım şu parmak yöndemini sen de yapmışsın anlatsana nasıl yaptın neye baktın, nasıl anladın falan ... 😕
canım aslında duyunca çok saçma geldi burdan okumuştum birisinin ninesi mi ne demiş🙂 ama denedim. hamiş kalmadan önce olmamıştı ama hamiş kaldığım ay doğru çıktı bilmiyorum artık. afedersiniz orta parmağınızı tuvalete oturur gibi eğilip vajinaya sokuyorsunuz ama ben adete yakın yaptım. o zman rahim aşağıya iniyormuş, eğer sert yuvarlak bşy hissedilirse adet olacaksınız demektir ama bşy yoksa sadece yanlara değiyorsa parmağınız yani boşluk varsa hamilesiniz demektir yani mişşş öyle imişş isteyen deneyebilir. dene bi tatlım istersen.

kızlar bşy sorucam size aranızda facebook adresi olanlar var mı? biz melodiyle bşy düşündük benim aklıma geldi o da olur tabi dedi. dün onunla facebookta da arkadaş olduk, başka yerde de buluşmak güzel oluyor🙂 daha çok tanışmak ve kaynaşmak adına orda bir grup kurmak istiyorum ''melekler mekanı burda toplanıyoruz'' gibi falan. gelenler kim olduğunu söyler böylece birbirimizi ekleyebiliriz, hem fotolarımızı falan da ordan görebiliriz. burda ana sayfaya başlık açsam katılım olur mu ki? yoksa tepki mi alır? ona göre girişeceğim bu işe, ne dersiniz? yorumlarınızı bekliyorum tşkler..

Ayy canım ben yaptım akşam hatta afedersin ama daha da ileri gidip aynayla baktım

Demek ki yok bişi çünkü o yuvarlak şey vardı.. hamile değilim.. bir an önce dr gitmem lazım o zaman niye edat olmadım ben, buratımda sivilce doldu yaaaa.. 😕 Haaa birde akıntı bulaştı elime süt gibi..

Bizmi burda bazı arkadaşlar yaptı, belki tanıyanınız vardı samyy_haa vardı, onlar sanırım yazışıyorlar ordan, istersen onlarada katılım yapabilirsiniz yada yeni bir blog açabilirsin tabiki de neden tepki alsınki..

canım belli olmaz yaa biri daha yapmıştı bizim topikte kimdi tam hatırlamıyorum ama onun doğru çıkmamış. o beyaz akıntıyı bilemicem hamilyken de olabiliyor iltihap olursa da. inş seninki bebektendir..

ben sizlerin de fikrini almak istedim, burda hepimiz kardeş gibi olduk ordan da daha yakınlaşmış oluruz diye düşündüm. o dediğin kişiyi tanımıyorum. tamam o zaman hadi facebook adresi olanlar gelsinn🙂) bekliyorum memnun olurum açıyorum başlığı🙂