Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

a s guzum yisinler senin dötü bokkuyu 🙂

ee sende hemencecik verirsin insallah kilocuklari ve vermenle hamis kalman bi olur insallah cok fazla beklemezsin insallah canim ya

sa eleklerim cuanız mübarek olsun rabbim hakkımızda herşeyin en güzelini en hayırlısını versin ya bende hayırlısıyla bir an evvel hamiş olmak istiyom burdaki hamişleri görünce iştahım kabarıyo ama yavaştan da kilolarımdan kurtulmam gerekiyo.bir hafta oldu diyetteyim inşallah kilom bir an evvel gider bebişimde bekletmeden gelir yoksa abisi çok kızıyo ikide bi dardeş istiyom diyip başımızın etini yiyo sıpa rabbim hayırlısıyla inşallah ikinci kez annelik yaşattırır insan herzaman hamile olarak kalmıyo o duygular bambaşka ahhhhhhhhhhhhh rabbim her kadına bu duyguları yaşatsın tabi layık olan canı gönülden annelik duyguları olanlara.:dilektut:

ne yedin kiz anlatsana.............. benim garnim bi acikmis bi acikmis sölemesi ayip hemen bi hazir corba yaptim fincanima oh yaninada alaman ekmeegi yavan yanlis yedim iste
hadi bi yokla bakam kim varmis kim yokmus ....

taze fasulye, yoğurt ve salata yedim, haa karpız daaaaaaaaaaaaaa hahaha

ben de varım 🙂))

Bak uyuzum burda senle bende varız 3 kişi bi tane daha buldukmu okey oynayabiliriz 4 kişi hahaha

:dilektut:merhaba meleklerimmm nasılsınız bakalım ben çok giremiyorum istanbuldayım ya yarın dönüyorum kısmetse bakalım 13.haftama giriyorum artık karnım birazcık büyüdü 🙂 bel ağrılarım oluo ama onun haricinde sabah bulantılarvs. geçti daha rahatım canlarım 4 hafta oldu bebişimi görmedim çook meraktayım cumartesi bi görsem iyi olduğunu içim çook rahatlıcak inşallah iyidir bebişim göbüşümde rahatı keyfi yerindedir 🙂) hepinizi çook öpüyorum güzel haberler duymak dileğiyle diyorummmmm canlarımmmm.....
oh oh maşallah canım hadi gel özledik valla seni, bebişin de iyidir uyuyodur sıcacık annesi🙂 inş ikili testiniz de iyi çıkar inş canım, ben de öptüümmm..

kızlar slm ben adapazarına kacıyorum bugun gezmeye 1 haftaya kadar yokum belkı gırerım foruma belkı gıremem herkes hakkını helal etsın sızlerı kocaman kocaman opuyorum aeo sızlerde sizlerı cok sevıyorum ınsallah mutlu haberlerle donerım...dua edın lutfen
tamam canım güle güle git gel arada gir valla özleriz, ne de mek canım helal olsun sen de AEO gelince inş güzel haberlerini duyarız🙂

Merhaba hamişlerimiz ve anne adayları ;
Nasılsınız sizleri elimden geldiği kadar takip ediyorum ve hep dualarımdasınız. SHEKERSHEY canımm inan çoook sevindim adını yeniden kızarık görünce güzel Allahım muradına erdirdi canım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah :kiss:
Ben rutin yaşantıma devam ediyorum kızlar bu ay bebek olayıda yok ohhh ne rahatmış acaba varmı diye düşünmeden yaşamak :D:D tatile gittik kocişlen azcık tatil dediysemde sağlık turizmi desek daha yerinde olur göğüslerimde kist vardı benim doktor 6 ayda bir kontrol demişti kötüleşirse biopsi yapılacaktı amaaaa çoook şükür kızlar kistlerim çoook çoğalmış ama tehdit edici bir durum yok yani kansere doğru gitmiyorum çoook şükür 😀 bu işlerin arasında yumurtlama günleri boşa geçti ama inanın ne rahatım varya ohhh bu mola iyi geldi 😀
Allahım tez zamanda bekleyen arkadaşlarımıza evlatlarını müjdelemeyi nasip etsin inşallah.. Allaha emanet olun :6:
Çitosum Lalezarım hep aklımdasınız güzel haberlerinizi almak dileğiyle :kiss:
canım çok geçmş olsun, tatil iyi olmuştur biraz kafanı dağıtmışsındır, bebek için de böyle rahat olmak daha iyi inş gelir yakında kib...

slm arkadaşlar hepinize günaydın bol bebişli günler inşallah.ben bu aralar girtemiyorum çok yoğun çalışıyoruz inşallah yoğunluk bitecek rahat rahat girecem bende ama inanın neler oluyo bitiyo aklım hep sizlerde..tunacım sende benim yeni regl tarihimi 16 haziran diye ekleyebilirsin yine kırmızı kart gördük bu ay 🙁(
hg denizciğim, arada gel özletme. tamam canım hemen ekliyorum hayırlısı olsun.

günaydın hanımlaaaarrr.. uzunca bi aradan sonra burdayım tekrar. evde neti kapattırdık giremiyorum nete. sizlerden uzak kaldım. ama neler oldu neler. biliyorsunuzdur hamişim ben. şu an 14 haftalık oldu bebeğim gelişimi biraz ileri gidiyor. 1 hafta önde. ama 6-7-8-9-10. haftalarda ölüyordum. mide bulantısı kusmadan 2 kez hastaneye yattım çıktım. bi 4 gün bi de 1 hafta. çok kötüydüm hiçbişi yiyip içemiyordum herşeyden tiksindim yemek su felan görmek istemiyordum. Allaha şükür şimdi toparlandım yemek yiyebiliyorum sıvı alımına başladım. Allahım kimseye vermesin. tabi bu aralarda da nerde net aklımın ucundan bile geçmedi. ondan sizlerden uzak kaldım canlar.... maşallah yeni hamişlerimiz var. Rabbim isteyen herkese versin inşallah.
canımmm çok geçmşler olsun, zor geçmş ama maşallah büyümüş meleğin artık daha rahat olursun. tadını çıkart bebeğinin Allah hepimize kucağımıza almayı nasip etsin.

MİLLET BEN de heyecnalıyım bugün yaaa,yarın doktora gideceğim ,kaç yumurtam olmuş acebaaaa 🙂)
hadi bakalım inş olmuştur yumurtalar, gerçi sayısından çok işlevi önemli🙂) inş tutar canım güzel haberlerini bekliyoruz.

eğer çatlamazsa bidaki aya iğne dedi doktor ne bileyim gülüm bilmiyorum sayısını canım ama gelişen tek yumurtam vardı 18-19.gün falan gittim ben 3gün ardı ardına dedi öğle yaptık yarın belli olcak herşey inşallah kis oluşmaz 🙁((((((((
hayırlısı olsun canım inş sen de güzel haberler alırsın da bebeğin gelir.

sa eleklerim cuanız mübarek olsun rabbim hakkımızda herşeyin en güzelini en hayırlısını versin ya bende hayırlısıyla bir an evvel hamiş olmak istiyom burdaki hamişleri görünce iştahım kabarıyo ama yavaştan da kilolarımdan kurtulmam gerekiyo.bir hafta oldu diyetteyim inşallah kilom bir an evvel gider bebişimde bekletmeden gelir yoksa abisi çok kızıyo ikide bi dardeş istiyom diyip başımızın etini yiyo sıpa rabbim hayırlısıyla inşallah ikinci kez annelik yaşattırır insan herzaman hamile olarak kalmıyo o duygular bambaşka ahhhhhhhhhhhhh rabbim her kadına bu duyguları yaşatsın tabi layık olan canı gönülden annelik duyguları olanlara.:dilektut:
ah kuzumm yerim ben oğluşunu, gelecek inş kardeşi yakında annesi. Allah bu mübarek günde dualarımızı kabul etsin. anneliği yaşamak isteyen herkese tattırır inş. hamişlerimizin ve benim de bebeğim sağlıklı bir şekilde doğar inşş ammiinnn..

eveeett geldik mayıs ayına🙂 ohhh gelsin hamişler🙂 maşallah maşallah nisan ayı bereketli çıktı🙂 bakalım bu ay kaç hamiş çıkacak? darısı tüm listeye...

bir gün listedeki herkesi hamiş olarak yazmak dileğiyle...🙂

🙂:nazar:🙂:nazar:🙂H A M İ Ş L E R İ M İ Z🙂:nazar:🙂:nazar:🙂

Aman nazar değmesin
1.salkım......................şubat hamişi :nazar:
2.tuvanna....................şubat hamişi :nazar:
3.aussie-angel...........şubat hamişi :nazar:
4.hazan_11...............şubat hamişi :nazar: son adet 7 şubat Antalya
5.esinerkan..........mart hamişi :nazar: son adet 1 mart Düzce 24 Okul öncesi öğrt.
6.burju.................mart hamişi :nazar:
7.sarı gelin.................mart hamişi :nazar: son adet 6 mart
8.sen-lin12121212.........mart hamişi :nazar:
9.çölmeleği..............mart hamişi :nazar: Mardin/Midyat 19
10.tunaa.......mart hamişi :nazar: son adet 20 mart Eskişehir 33 Resim öğrt. çok mutluyum🙂)))
11.mavişimbebekistiyor.......mart hamişi :nazar: İstanbul 41 Gayrımenkul danış.
12.tatu...............mart hamişi :nazar:
13.mavikedi..............nisan hamişi :nazar: son adet 1 nisan Edirne 28 İngilizce öğrt. Tebrikler🙂
14.geliyobebiş..........nisan hamişi :nazar: son adet 8 nisan Tebrikler🙂
15.dilara1.................nisan hamişi :nazar: Mardin(Almanyadan) Yeni hamişimiz Tebrikler🙂
16.elçin&su..................nisan hamişi :nazar: son adet 9 nisan Yeni hamişimiz Tebrikler🙂
17.ayperi..................nisan hamişi :nazar: son adet 23 nisanYeni hamişimiz Tebrikler🙂
18.sheker_shey...............nisan hamişi :nazar: son adet 28 nisan Konya Yeni hamişimiz Tebrikler🙂

19.merakla bekliyoruz bakalım bu numaranın sahibi kim? 🙂

beklenmeyen adet tarihlerimiz🙂🙂🙂
gelin artık bebişlerimiz gel gel gel...🙂
:salıncak:
-berna24..................15 mayıs ???

-bebekyüzlüm..................15 mayıs ??? Ankara Ev hanımı

-gullu_23...................17 mayıs ???

-lalezar...................22-24 mayıs ??? Balıkesir 39 Memur

-yaseminnnnnnn........24 mayıs ??? Kütahya 22 Ev hanımı

-pamukşekeri.................29 mayıs Bursa 32 Muhasebe öğrt.
-mini garaböcük..........30 mayıs Gurbetçi Eskişehirli 26
-defne defne................30 mayıs Satış danışmanı
-burçemm.................31 mayıs Tekirdağ
-çitos....................1 haziran Yozgat
-hayal....................1 haziran Tokat 24 Türkçe öğrt.
-sinemtugra.................2 haziran
-baharrrımmm..............3 haziran Ardahan Güzellik uzmanı
-melodi_cn................6 haziran İstanbul 25 Ev hanımı
-haziran13.............? İstanbul 35 Mühendis
-gülparem...............? Afyon 22 Üniv. öğrc.
-beklenenbebiş..........8 haziran 20
-yesi......................? 25
-sılam_nisa.................? Türkçe öğrt.
-best_dream............11 haziran
-fatma mutlu.............? Elazığ 21
-orjinal-catlaq............12 haziran İstanbul
-bembeyaz...............14 haziran Konya 26 Memur
-esde.....................? Fransa
-denizzzz............16 haziran Muğla/Fethiye 27 Muhasebe
-uyuzmuyum_neyim.................18 haziran
Ankara 28 Memur

-pirenses.......................20 haziran
-ayse arslan................21 haziran Kayseri
-unıca...................?

-geveze.....................23 haziran
-sevde7...................24 haziran

Arkadaşlarımıza Allahtan sabır diliyoruz, inş en kısa zamanda yine bizlere bebek müjdesi verirler...
geweze............? Ankara 22 Üniv. öğrc.

arkadaşlarımızı da unutmadık ne zaman isterlerse listeye tekrar ekleriz, onlar da lütfen umutlarını kaybetmesinler:
sea34........................? İstanbul
koza...................? Antalya 33
aymelek..............? Erzurum 25 Hemşire
elif_ecrin................?

adet tarihini ve diğer bilgilerini listede görmek isteyen arkadaşlar yazsınlar seve seve ekleriz...
adet olanlardan isteyenler de lütfen yeni adet tarihlerini ekletmeyi unutmasınlar.

Dikkat!!! Regl tarihi 15 gün geçip de topiğe haber vermeyenler listeden çıkarılacaktır.

Geri