Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Ya sözüm meclisten dışarı ama ben böle fetvalara inanmam cnm yaaa.Tabi ki bu şekilde alanlara laf edemem haddim değil ama ilk ev başka türlü alamıyosan olur falan bunlara inanmam..Bizimkiler de ısrar ediyor bak kredi çekin alın başka türlü olmaz,kira vermektense kredi ödeyin falan ama.Ben hep diyorum ki bu gibi şeyler şeytanın zekaret anındaki bi insana sundğu bi tas su gibidir.Allah muahfaza susarsın ve içmek istersin ALLAHm korusun imandan olursn.Tabi ki lafım sana değil bacım yanlş anlama RABBİM kimi affeder kimi affetmez bilemeyiz tabi kİ ALLAHIM inşallah affeder bi iyiliğinz ya da bi sadakanzla affolunursnz ama ben kendi adıma veriyorum bu örnekleri.O yüzden bana bu fetvalar komik geliyo 🙂🙂 anneme kalsa kredi çekmiştk şimdiye ama yok bacm yaa ben istemiyom açıkcası.Eşmnde kafasını çeldim artık o da istemiyo faize girmeyi.Bakalm ALLAH büyük nasip edicektir inşallah.Tekrar hayrlı olsun bu arada ankarada ev almak zordur ALLAH güç versn size de ödeyin rahatlıkla🙂 nerden aldnz cnm?? bnm kayınvalidmler ankarada eşim ankaralı ya.

ya formülü bulana kadar ne yasadim biliyongu?

Istek = KaSINTI
Kasinti = SIKINTI
SIKINTI= Gerginlik
gerginlik = kötü iliski
kötü iliski = huzursuzluk
huzursuzluk = negatif test
negatif Test = hüzün
hüzün = daha cok istek
daha cok iste = (KASINT x 2)
(Kasinti x 2) = SIKINTI x 4
SIKINTI x 4 =..................................... vs yaa böle alip basini gidiyo iste

..........................................

Son düzenleme:
AYŞEGÜLÜM ve ŞEKERİM siz zaten sanki aynı ruha sahipsiniz öyle bir his var içimde 😀
İkinizide çok seviyorum 😀
Oyyyy cnm ablam bisde seni çoook seviyossss.Ama gerçekten ayşemle benziyos sankim bis🙂 bende öle hissetmiştim.Belkim dünya'ya gelmden önce karşılaşmşzdr
abla ben seni de görmüşümdr kesin ondan seviyom bu kadar
cnmmmm bnmmm laloşummmm