Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

sağolasın şeker ..sorma hepsi bi anda gelse ne güzel olurdu değilmi ..ama olsun ne yapalım bizim sınavımız da buymuş demekki ..biz de istemiyorduk ama faize girmeden olmuyor işte ...ama farklı fetvalar var bu konuda ..yani eğer ilk evin ise başka türlü ev sahibi olamıyorsan caiz diyorlar ama bilmiyorum ALLAH affetsin inş..

Ya sözüm meclisten dışarı ama ben böle fetvalara inanmam cnm yaaa.Tabi ki bu şekilde alanlara laf edemem haddim değil ama ilk ev başka türlü alamıyosan olur falan bunlara inanmam..Bizimkiler de ısrar ediyor bak kredi çekin alın başka türlü olmaz,kira vermektense kredi ödeyin falan ama.Ben hep diyorum ki bu gibi şeyler şeytanın zekaret anındaki bi insana sundğu bi tas su gibidir.Allah muahfaza susarsın ve içmek istersin ALLAHm korusun imandan olursn.Tabi ki lafım sana değil bacım yanlş anlama RABBİM kimi affeder kimi affetmez bilemeyiz tabi kİ ALLAHIM inşallah affeder bi iyiliğinz ya da bi sadakanzla affolunursnz ama ben kendi adıma veriyorum bu örnekleri.O yüzden bana bu fetvalar komik geliyo 🙂🙂 anneme kalsa kredi çekmiştk şimdiye ama yok bacm yaa ben istemiyom açıkcası.Eşmnde kafasını çeldim artık o da istemiyo faize girmeyi.Bakalm ALLAH büyük nasip edicektir inşallah.Tekrar hayrlı olsun bu arada ankarada ev almak zordur ALLAH güç versn size de ödeyin rahatlıkla🙂 nerden aldnz cnm?? bnm kayınvalidmler ankarada eşim ankaralı ya.

ya formülü bulana kadar ne yasadim biliyongu?

Istek = KaSINTI
Kasinti = SIKINTI
SIKINTI= Gerginlik
gerginlik = kötü iliski
kötü iliski = huzursuzluk
huzursuzluk = negatif test
negatif Test = hüzün
hüzün = daha cok istek
daha cok iste = (KASINT x 2)
(Kasinti x 2) = SIKINTI x 4
SIKINTI x 4 =..................................... vs yaa böle alip basini gidiyo iste

Stres yok bacim stres yok

stres yok = huzur

huzur = yuva
yuva = bebek
bebek= mutluluk

Ne güzelde sıralamışsın minim 😀 çok doğru ..

Stres yok bacim stres yok

stres yok = huzur

huzur = yuva
yuva = bebek
bebek= mutluluk

ohhh ne güzel sıraladın valla

meleğimmm hemşom yaaa sen hani bi ara hamiş melek olmştun ya, o zaman bu idrar testine güvenip de mi aldandın kuzum?? o zaman bende hamişdim çok sevnmiştim hani.Doktora falan gtmişmiydin bitanem hani bişe demedi mi??

Rabbim eşine acil şifalar versn cnm arkadaşm bi daha da böle sıkıntılar göstermesin.İnan bende seni çoooook seviyorum vallahi billahi.Yani sevgini ve bana karşı hissettiğin o güzel duyguları hissedebilyorum ettiğin duaları falan emin ol hissedebiliyom kuzum.Senn de yüreğin çok temz gerçekten bunu yürekten sölüyorum,çok ii niyetlisin ve saf kalplisin.İyiki tanşmşz iyiki arkadaşm kardeşim olmşsn sende :🙂 RABBİME emanet olun ayşemmmm🙂🙂

aminnn allah razı olsun rabbim seninde yüreğine şifa versin sağlıklı bebişlerle müjdelesin inş canımmmmmmmmmmmmmmm ediyorum kuzum yürekten ediyorum ondan hissediyosun çok saol meleğim kişi kendisi nasılsa karşindakini öle görürmüş o senin kalbinin güzelliği sende rabbime emanet ol

selam canımmmm nasılsın taze anne minik kızın büyüdümü bakim

AYŞEGÜLÜM ve ŞEKERİM siz zaten sanki aynı ruha sahipsiniz öyle bir his var içimde 😀
İkinizide çok seviyorum 😀

oyyyyy kankim sende kendini küçümseme sakın yerim seni zuzu senin kalbimde yerin bambaşka duarımın ikinci sırasısın sen birinciyi çitosa verdim hep söylüyorum ben çok inanıyorum sizde bize güzel haber vericeksiniz bişeye çok inanırsan olurmuş

Ya sözüm meclisten dışarı ama ben böle fetvalara inanmam cnm yaaa.Tabi ki bu şekilde alanlara laf edemem haddim değil ama ilk ev başka türlü alamıyosan olur falan bunlara inanmam..Bizimkiler de ısrar ediyor bak kredi çekin alın başka türlü olmaz,kira vermektense kredi ödeyin falan ama.Ben hep diyorum ki bu gibi şeyler şeytanın zekaret anındaki bi insana sundğu bi tas su gibidir.Allah muahfaza susarsın ve içmek istersin ALLAHm korusun imandan olursn.Tabi ki lafım sana değil bacım yanlş anlama RABBİM kimi affeder kimi affetmez bilemeyiz tabi kİ ALLAHIM inşallah affeder bi iyiliğinz ya da bi sadakanzla affolunursnz ama ben kendi adıma veriyorum bu örnekleri.O yüzden bana bu fetvalar komik geliyo 🙂🙂 anneme kalsa kredi çekmiştk şimdiye ama yok bacm yaa ben istemiyom açıkcası.Eşmnde kafasını çeldim artık o da istemiyo faize girmeyi.Bakalm ALLAH büyük nasip edicektir inşallah.Tekrar hayrlı olsun bu arada ankarada ev almak zordur ALLAH güç versn size de ödeyin rahatlıkla🙂 nerden aldnz cnm?? bnm kayınvalidmler ankarada eşim ankaralı ya.
..........................................

Son düzenleme:
AYŞEGÜLÜM ve ŞEKERİM siz zaten sanki aynı ruha sahipsiniz öyle bir his var içimde 😀
İkinizide çok seviyorum 😀
Oyyyy cnm ablam bisde seni çoook seviyossss.Ama gerçekten ayşemle benziyos sankim bis🙂 bende öle hissetmiştim.Belkim dünya'ya gelmden önce karşılaşmşzdr hahaha hahaha abla ben seni de görmüşümdr kesin ondan seviyom bu kadar hahaha hahaha cnmmmm bnmmm laloşummmm:kiss:

Geri