Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ben de bi 30 dakika burdayım 🙂) ay biz dün ev aldık millet araya karıştı ..bi anda oldu ...kaporayı verdik valla .inş. bebiş degelir de herşey yolunda gider tam üstüste gelir güzellikler inş.

Yaa ne tatlı olur, hayırlı olsun canım Allah güle güle, sağlıkla, huzurla oturmak nasip etsin inşallah, e tabi birde bebekle 🙂
Padi iyi akşamlar kızlar, benim net iyicene ağırlaştı belkim bu yazım bile gelmeyebilir... 🙂

lalezarım iyiyim canım sağol doktora gittik kesemizi gördük çok şükür. bu aralar yoğunuz malum tatile az kaldı. yazılılar karne telaşı falan o yüzden pek giremiyorum. sen de adet olmamışsın inşallah meleğin gelmiştir tatlım hadi hayırlısı öptüm canım.

Ayy çok sevindim canım, hadi bakalım sıra kalp atışlarını duymakta, şimdi sabırsızlıkla o günü bekliycez hep birlikte 🙂
Evet canım biliyorum yoğunsunuzdur şimdi, neyse koca bir tatil sizi bekliyor o yüzden hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç acımıyorum

Ben evet hala adet olmadım, eve geldiğimden beri kasıklarıma birşeyler girip çıkmaya başladı ya bakalım hayırlısı diyorum ve kaderime teslim bekliyorum 😀
Bende öpüyorum kısa da olsa yaz habersiz koyma bizi..

merhaba kızlar nasılsınız

mavikedi sanırım meslektaşız 🙂 bende de aynı yoğunluk var çığlık atıcam valla 🙂

Canımmm. hoş gelmişsin, sefalar getirmişsin.. 🙂
Okullar tatil olunca görüşebiliriz inşallah, evet mavikedimde öğretmen 🙂
Benim şansım öğretmenlerden gidiyor, bebeğim olursa onuda öğretmen yapayım bari

Seni ve Ela'mı çok öpüyorum canım benim.. 🙂

Son düzenleme: