Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

amin canim yaa gercekten ne olacagini bilemiyorsunki iyi insanlarla karsilastirsin 🙂
ama varya belki daha iyi oldu gözü boyali degil simdi yeni bi iliskiye baslayinca

ah hemsom bakalim hayirlisi diyorum hep biliyorsun ama adet düzensizligi olduuuu üCÜN bilmiyom nezaman geciktigini 🙂 neyse tohtora gidermisim dermis ahanda 3 aylik diye muhahahahaa
belki de der valla ddoktor belli mi olur🙂)))) hayırlısı olsun hemşom🙂 aman iyi olsunlar şimdi kardeşin canım, bir ilişki öyle bitince daha dikkatli davranılıyor zaten inş Allah tamamına erdrsin.

aynen öle bacim yaaa 🙂 sorma ah olsun napalim dedi cocuk

hic sorma bide ne diyo dayisina biliyonmu dayi ben senle eflencem sonra kizda yaninda oturdugu icin : Kiz ben seni kizkaniyim kis otuyma dayimin yanina

dedi koptuk valla
ayy yerim ben onun dilini cimcime yaa🙂)

rahat ol zaten güzelim asıl böyle olmak lazım takınca gelmiyo bu nazlı bebekler🙂 inş hayırlısıyla gelsin meleğin.

evet çağırdıkça gelmiyorlar, birazda çağırmayalım bakalım değil mi 🙂

gamsizim benim
insallah gelmistir bebiko bekleyem bakam 🙂

ha ayrica test yaptim ama negatif cikti Cumartesi

Tam günün ne zamandı senin minim ...

ay kızlar ben çıkıyım gari, içim kıyıldı bşyler yiyeyim, yemek de yok evde yapıyım artık bşyler. öptüm sizleri kocamannnn AEO.

Görüşürüz tatlım, iyi bak kendine dinlen, TUNA'mı da öp benim için o şirin yanaklarından 🙂

Geri