Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

evet cnm hayırlısı olsun hakkında ama bende fazla guvenmıyorum o testlere benı cok yanılttı cunku kan vermıssın zaten yarın olsun bakalım

mrb fıstıklar nasılsınız? dün akşamki konserimiz bir harikaydı, çok şükür solomu da hayırlısıyla okudum🙂 oğluşum da bana sahnede çiçek verdi🙂 çok güzeldi. ama yorulmuşum bebeğime bşy olmasn diye hep dua ettim içimden, sabah zor kalktım🙂 çok şükür bşy olmadı, kimbilir karnımda ne hissetmiştir canımm🙂 ama tatlı telaşlar bunlar zaten önümüzdeki sezon koroya katılamayacağım benim için tekrar bu heyecanı yaşamak güzel oldu. bakıyım baya yazmışsınız yine geri dönüp okuyayım, öptüm sizleri🙂

Hadi gözünaydın canım iyi geçmesine çok sevindim.. evet bencede artık dinlenmeye almalısın kendini biraz 🙂

amanda sololu hamisimize bakin amanda oglosuda cicekcik verivemi anasina amanda aman allah nazrlardan korusun guzum yaa hadi bak hayirlisiyla atlatin solocugunu .-) bize de duymayi nasip etsin allah bülbül sesini................. insallah tr ye gelince ararim kiz cok merak ediyorum seni 🙂

yaaa kardesimde biliyordu yaa eski mahallanin KIZI 🙂 ikiside cok yakistilar allah tamamina erdirsin insallah yaa

onun adina okadar cok istiyorumki evlilige giden saglikli bir beraberligi kardesim NISANLIDAN ayrildi eski Kizarkadasi Yalanci cikti tam sürtüktü 🙂 ama bu kücüklükten tanidigimiz ve ailesini bildigimiz catlak GARABÖCÜK allahim hayir yazi yazsin tüm bekar kardeslerimize yaaaa hep iyi insanlarla karsilastirsin
İyi ok şükür aman meleğimiz hasta olmasın 🙂
Eee tesadüfe bakk, ne hoş olmuş ..