Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

ya bazen cok yorgun oluyorum inan sadece okuyorum yazacak halim olmuyor.onu demek istedim gi anlamiycak ne var😀

Kız üşengecin oğlu kızı olmazmış derler eskiler

Sen yazmaya bile üşeniyor gibisin ilahi yaaa güldürdün beni

iyide benim adetim haziran 2 yani daha var.bide öyle kesilmis süt gibi.adetten önce böyle nasi desem sarimsi bi akinti geliyodu.

Daha çokmuş adetine, bilmyorumki canım bir dr görün istersen diyicem ama, onada üşenirsin sen şimdi

amannnnnnnnnnnn neyse ben az cikip dolasayim.belki disarda birilerini bulurum kahve falan iceriz.mahalle gezintisi yani
burda int basinda düsün düsün sinir olyo insan yaw😕 rabbim her seyin hayirlisini versin.kimsenin kucagini bos birakmasin.Allaha emanet olun ..görüsmek üzere..

yok kiz valla üsenti degilde bazi istisnai günler haric sadece aksamlari vakit bulabiliyorum ondada oturunca uyku cöküyo valla.kolumu kaldiramiyorum.aksama kadar kosusturmaca,cocuklar derken aksamda cocuklar yattiktan sonra sanki boslukta ucuyom gibi oluyo
böyle bi rahatlik cöküyo bazende uyup kaliyorum öyle koltukta

Şimalcim hiç d.kontrol hapı kullanmadım.. o yüzden bilgim yok o konuda..
Ama ilacın prospektüsünde bu konularda bilgi yokmu acaba bir baksan..

lalezarcım cok tesekkur edıyorum ilgin için prospektüs cok kafa karıstırıcı ınternettete cok tatmın edıcı bısey bulamadım neyse galiba vazgetım gecen ay klomenle olmadıysa bu ay imkansız gıbı bısey boşyere kendimi yormayım

Rica ederim canım, ama bir yerde okudum, doğum kontrol haplarını bıraktıktan 3 ay içinde vücut kendi rutinine giriyormuş, yani koruyuculuğu sanırım birkaç ay sürüyor ...

canı ben o testlerin fazla güvenilirliğine inanmıyoru ama zaten kan tahlili yaptırmışsın az daha sabret yarın alıcakmışsın.inşallah hayırlısıyla hailesindir