Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

hayalcim ben iki kere kürtaj oldum bebeklerim içimde öldü aa ikinci kütrtajdan bi kaç ay sonra oğluma hamile kaldım ve şimdi 2,5 yaşında yani bence kürtajdan sonra gebe kalınamıyomuş bence bunlar hep hikeye bana öyle geliyorki bebeklerini canlı canlı aldıranlar buna ceza olarak hamile kalamıyolar uzun bi süre onların uydurmasyonuda olabilir.
Teşekkürler canım cümlemize. Ben kaçtım herkese iyi geceler. 🙂

slm kizlar. nasilsiniz? gelip gelip okuyup cikiyorum,simdi bi selam vereyim dedim
bide size bise sorucam,bende 2 gündür beyaz bir akinti basladi önceleri böyle bise olmazdi bende.süt kesigi gibi ,kokusuz.Allah bilir ama bu ay hamile olacagimi sanmiyorum.merak ettim bu akinti neyin nesidir.bu ay iliski oldu ama ovulasyon dan önce olmustu sonrada olmadi.biz kari koca cok tembeliz bu konuda
ayda 2 bazende 1

tünaydın melekler hepimiz kap karayız bizi ışıltıcak bi hamiş yok mu nerde bu hamişler canlar hepinizi öpüyorum bu gün denize gidicez sizin yerinezede soğuk olmazsa gireriz.oğluşum denize bayılıyo bi gidiyoz giriyo anca gelirken zorla çıkıyo.onuda tam arkamı dönüyom eşyaları toplamaya bide bakıyom denizi boylamış korkmuyoda nası bi çocuksa benim kafamı sokunca aklım çıkıyo.neyse yeni resmini eklerim teyzeleri benim sıpam eşşek kadar oluyo.gelince görüşürüz.lale adetinden naber bişiler varmı lelklenme falan
geçen öyle başlamıştıya.

ay ben doğum kontrol hapını bile 3 günde bir 3 tane birden içerdim yaaa 🙂 unutrdum hep ama yine de kaza olmadı keşke olsaymış 🙂)

Napıcaksın canım bazen sevmediğimiz şeyleri yapmak dumunda kalıyoruz işte, unutmayacakın artık gözünün önüne koy yada bir postit iliştir pc ekranına içersin içersin 🙂

H. geldin sevdecim naber ..

Slm signemtura, niye gelip gelip ouyup çıkıyorsun anlamadım 😕 Beyaz akıntı adetten önce gelir genelde, iltihabik durumlarda da olur..

canım bende folik asit kullanıyorum günde birtane o haptan hiç günde 3tane içenini duymadım bence sen takrardan bi doktrona danış günde birtane o hap...

bu arada LALEZAR hadi hayirlisi olsun.Ins adet olmazsin.bizede müjdeli haberler verirsin🙂

İnşallah da canım bilmiyorum pek beklentim yok nedense..

Yok canım leke falan, öyle temiz... hiç ağrı falanda yok.. sadece düh som kasığım epey kaytı ama bugün o da yok, demin sadece biraz öne eğildim otururken sol kasık biraz acıdı sanki, kasılma yada ağrı değilde.. acıma hissi oldu.. 😕
Ayy ekle de görelim resimlerini oğluşunun 😀