Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Merhaba kızlar

Sayfalar yine maşallah ilerlemiş durumlar nasıl inşallah yeni hamişlerimiz vardır.Kızlar ben iki gün kayseride kaldım eşim sağolsun hazirandaki evlilik yıldönümümüz için şartlardan dolayı ayıptır demesi😀 5 yıldızlı otelde yer ayırtmış.Nasılmı geçti berbat!! Aniden bir sancı tuttu bi kaç gün önce de vardı da sancı o gün bayağı yoğunlaştı doktora gittik.Sağ tarafımda kist çıkmış🙁 Daha öncede kistim çıkmıştı ben haberdar bile olmadım yani sancı felan yoktu .Nedense mütiş sancım var böyle 10 dk 15 dk arayla geliyo sıkıntı yapıyor bana neyse doktora geçen ayki durumumu anlattım bana yumurtayapmamışındır adetin gecikmiştir sonrada adetin kisten gecikmiştir dedikafamı karıştırdı e peki tessteki çizgi dedim testler yüzde yüz güvenilir değil dedi ovülasyon testini bile güvenli görmedi vallahi aklım çıktı kafam karıştı..Sonrada dediki gebelik testti yapalım hocam dedim ben adet oldum olsun bakalım dış gebelik felan olmasın emin olalım dedi.Tette gebelik tabiki yok kist için sna kontrol hapı vercem ama önce adet ol sora verim belki hamile felan kalırsın yani şaşkınım test sonucu elinde gebelik yok diyo gebelik belki olur valla ben hiç tatmin edici cevaplar alamadım 😕

Mini garaböcek canım sağolasın ilgin için
çok şükür Ailem ler iyiler her gün kaç saat arayla arıyıp soruyorum.Elim nasıl yüreğimde canım bir yandan memlekete bir yandan aileme üzülüyorum.Allah onları ıslah etsin Allaha havale ediyorum..

Bu arada yazılarını çok beğeniyorum eline yüreğine sağlık🙂

Kızlar hepinizi öpüyorum Allaha emanetsiniz kusura bakmayın karışık yazdım daha yorgunum ve dinlenemedim

canım geçmiş olsun aten bu dr arın ne dediğini ne yaptıkları şeylere güvenemez olduk artık kime nasıl inanacağımızı şaştık ama sabret inşallah en güzel günler bizlerin olur

canım tunam ben nisan ayında 2 defa hasta oldum 3 nisan ve 20 nisan da hasta oldum mayısın bugün 21 ve hala hasta olmadım bende adet düzensizliğide var arada bi düzeliyo . ama bu ayda olmadım ne yapcamı da bilmiyom valla artık sinir oluyom ya kafam çok bozuk