Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Merhaba hanımlar😀 görüşmeyeli nasılsınız? vallahi yoğunluk ve hamişlikk bir araya gelince unutuveriyo insan uğraşlarını çok özledim hepinizi sohbetinizi yeni gelen arkadaşlar var aramızda hoşgeldiniz kızlar inş site uğurlu gelirde hamiş olursunuz ....
hamiş olanlarda var merak ettiklerimde sarı gelin,tuna,mavişbebekistiyor,mavikedi ve diğer aklıma gelmeyenler melodi,koza,çatlak,yasemin,,lalezar,koza,defne,şekerkıs ve işte yine aklıma gelmeyenler hepinizi özledim ve inş en yakın zamanda hamiş haberlerinizi alırız.
buarada kızlar hamiş olan varmı? benim bilmediğim yeni olan takip edemediğimden bilemedimde😀 ve gelelim bana.... bizim meleğimle ikili taramamızın sonucu allahıma şükürler olsun çok iii gittikçe büyüyoruz ve kocaman bir %60 ERKEK görünüyoruz😀 12. haftaya ayak bastığımız bu günlerde 😀 göbek büyümeye ve yavaş yavaş kilo almayada başladım 😀 göbeğimin büyüdüğünü seyretmek harika Diyorumki bu duyguyu yaşarken yine içten söylüyorum "ALLAHIM DUY SESLERİMİZİ BİZLERE HAYIRLI EVLAT HAMİŞ OLAMAYANLARADA HAYIRLISIYLA HAMİŞ HABERLERİNİ VER" AMİNNNNN" inş en yakın zmanada ssizlerde hamş olacaksınz özlendiğinizi bilin kızlar çok öptmmm

günaydın meleklrim. bikaç gündür giremiyordum.malum 2 gün önce bi deprem geçirdik ve halen etkisindeyiz.allaha şükür tüm sevdiklerim sag salim ama onlara bişey olma korkusu bile yetiyor insana.depremin merkezi simav kalan yakın akrabalarımızda vardı onların saglıgı iyi ama bütün dolaplarındaki eşyaları kırılmış.allaha şükür ki saglıkları iyi.moralman çökmüş durumdalar.depremsırasında bizde arabanın içinde eşimi bekliyorduk.sanki araba hareket edecekmiş gibi sallandı.çok korktum bi çarparız diye.rabbim çok şükürler olsun bizleri bu canımızı saglıgını verdigi için.her şeyin başı saglık...
aminnnnnnnnnnnn melegim. esincim bütün güzel dileklerin için sagol.senin adına sevindim.allahım daim etsin mutlulugunu

meleklerim yumurtlama döneminde gelen akıntı krem gibi koyulugu ve beyaz bi akıntımıydı.benim 5 gündür ateşim aynı 36.6 normallde hep bunun altında olurdu.geç yumurtlamadan şüpheleniyorum da kızlar.hafif adet agrıları hissetiyotum.bu fazla çalışamadık.ümidim yok.

cnm karısındakı degrler nedır bı yazarmısın

karşısındaki değerleri yazamadım çünkü vaktim yoktu ama hepsi normal gözüküyor ,normal aralıklar içerisinde ynai ,zaten doktora gittim dün o da gayet normal dedi ..onun dışında ben kan revan içindeyken alttan baktı ..yumurtaların 3 üde çatlamış rahmin tertemiz kist de oluşmamış dedi ...hey ALLAHım herşey ii ama bebek olmuyor ..kist oluşsaydı önce kisti tedavi ediyorlar ALLAHtan şansım o oldu ..bu ay klomeni günde 2 ye çıkaracağız dedi ...folik asite de başla dedi ama haptan nefret ediyorum yaa..bi de progestan verecek muhtemelen ..o kadar hapı nasıl içeceğim..bir tanesini içerken bile öğüre öğüre içiyorum ...

canım bendede aynı öle beyaz süt rengi bi akıntıydı ama kremsi ve peynirimsi akıntıda doktorlar intihap olabileceğini söylüyorlar. hadi inş hamişsindir canım ama fazla kaptırma adetini geciktirirsin canım. inş geç döllenme falan olmuşturda mutluluğun ve sevincin hamişlik olur canım

gecmiş olsun canım.deprem cok korkunc şey.ben 1 kere deprem gordum o toprakdan gelen ses hala kulagımda

esincim herseyin yolunda olmasina cok sevindim canim ins boyle de devam eder. Cinsiyet konusunda da yanlis hatirlamiyorsam sen icime erkek doguyor demistin. ilk aklina icine ne doguyorsa gercekten o oluyormus 😀 kiz erkek farketmiyor tabiki de hayirli evlatlarimiz olsun ins.

buyumeye de baslanmis.😀 Daha da buyudugu donemleri gorceksin cok heyecanli bir yolculuk bu. Hele bir de hareket etmeye basladi mi 😀 Anlatamam o duyguyu cok guzel her tekmesinde icim sevinc doluyor mutluluktan agliyorum. Dedigin gibi duana da amin diyorum hamileligim surecince hep dualarimdan bir tanesi bu oldu kimseye aratmasin Rabbim. Isteyen herkese versin bu guzel duyguyuu onlarada tattirsin ins.