Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

hos geldin sevdem
Amin sag ol guzum seninde cuman mübarek olsund

naber nasilsun kücük boklu napiyo?
ay dadli dadli gonusuyodur o kesen bicik bicik mincik minciktir kesin 🙂

hoşbulduk lalezarım ve minim. hepinize günaydın ve hayırlı cumalar kızlar. tatil olunca insan anca kalkıyor işte. anca okudum evet. çok şükür iyiyim kızlar bugün 13:30da doktor randevum var. keseyi görürüz inşallah hayırlısıyla tanışalım bakalım minik mavi pisimizle. eşimle gidicez bakalım kısmetse.
lalezar sen çalışıyosun ne kötü yaaaaaaaa. ben de banyodan yeni çıkmıştım namaz kılıyodum tam o anda deprem oldu bayağı korktuk Allahım daha kötülerinden korusun hepimize geçmiş olsun. sen nasılsın adet olmıycan gibi hissediyorum. inşallah olmazsın canım benim.
minim sen de çalışıyosun canım tabi orda tatil falan yok. sen de inşallah adet olmazsın da miniş kızın abla olur bakalım.
sevde sen nasılsın var mı bi gelişme durumlar nasıl canım?

vallaha kesin okuyodur mavisimiz 🙂
ee anlatin bakam acik kaynativerem su siteyi

orjiden haberi olan varmi son zamanlar görüsemiyoz ya o geliyo ben yogum ya da tam tersi
genelde sabahlari giriyom ben aksamlari adam evde oluyo sormayin yaa benim adam tuturmus onlar kesin sapiklardir diyo
dedim manyakmisin hamis onlar dedim
yok diyo kesin hamismis gibi yapiyolar mu
aa

ay varya düsünemiyo kocalar yaa
ama bi yönden korkuyo ya

Mavişkedim okuma faslında heralde 🙂

Mavim kedimmmmmmm taze hamişimmmmm h. geldinnn nasılsınnnnn ...

pisim benim sag ol bakalim ya hayirlisi insallah belki olurum belki olmam nabam ikisinede care yok dimi ama

yaa bende cok üzüldüm depreme yaaa shock oldum bugün sitede okudum eger okumasam bilmicem haaa
gelmis gecmis olsun

hayırlıusı cnm gelecek aya daha ii calısırız 🙂

....
1 yıldır 7/24 çalışıyorum yaawww yetmez mi 🙂))) bir de erken adet oldum ya ona da sinir oldum ..madem olacaksam azıcık bekletseydi de keyfim kaçmasaydı ya ..haftasonu istanbula gideceğim ..hiç keyfim yok ..keyifsiz de gidesim gelmiyor ...eşim haftaya 3 gün göreve gidiyor ..ben yokken izin al git kafanı dağıt diyor ...zaten kırmızyı görünce oturdum ağladım sinirimden yaaa...

seninki yine ii .bende 17 .gün çıkıyordu hep pozitif.doğruymuş da gerçi test ...doktor da baktığında 17,ya da 18.gün yumurtluyordum ..aa bi keresinde hem 17 .gün hem de 23. gün pozitif çıkmıştı 🙂) acep 2 yumurtammı vardıki ..aman sanki 2 yumurta oluyor da tutuyormu ...yooookkk...uğraştırıp duruyor bizi bu veletler yaawww...
sabah doktora kan vermeye gittim hormon için ..hemşire tüp bebek deniyorum sandı galiba...vah vah der gibi bakıyordu bana ..sinir etti beni ...

H. geldin tekrar canım, yaaa işte kocişi ede sırakıp geldim bende işe 🙁(
beni mi adet olmayacakmış gibi hissediyorsun canım ? dün erken gebelik testi yaptım ama bişi çıkmadı... hayırlısı bakalım, kasıklarda batma var, akşam acayip gaz sancım vardı, bugünde göğüslerim başladı ama göğüsler benim her adet öncesi acır, yani bişiden saymıyorum, aslında hiç birini saymıyorum.. 🙂