Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

lalezarcım adete bikaç gün kala falan pıt pıt atma gibi ve kasıklarda batma vardı işte canım. hadi hayırlısı sen de inşallah hamişsindir tatlım. umutlandırmak istemem ama içimden bi his öyle diyo gibi sanki. gel katıl bize gir aramıza hadi tatlım.

kızlar yaaa kendi hamişlğimde aıntı belirti miydi hatırlamıyom ben sizde gebeliği öğrenene kadar varmıydı akıntı? gebelkte oluyo onu biliyom da adet dönemine kadar akıntı fazlalaşıyomuydu onu hatırlamıyom hahaha hahaha akıntı belirti için şart mı hani?

lalezarcım adete bikaç gün kala falan pıt pıt atma gibi ve kasıklarda batma vardı işte canım. hadi hayırlısı sen de inşallah hamişsindir tatlım. umutlandırmak istemem ama içimden bi his öyle diyo gibi sanki. gel katıl bize gir aramıza hadi tatlım.

Benim bu atma oturunca daha çok oluyor, yani hisediyorum, ayata ikende batmalar var, arada da otururkende oluyor.. hadi hayırlısı bakalım canım ..

Kızlar benim çıkma vakti yaklaştı hepinizi öpüyorum iyi akşamlar...
Yarın tatilllllllllllllllllllllllllll oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy hahaha hahaha hahaha

esmos merhaba canım iyiyiz sağol sen nasılsın? sen ne kadarlık hamişsin canım?
kızlar şu yemekleri sayıp durmayın canım istedi yaaaaaa. daha öyle aşerme falan yok ama acıktım galiba. sarıgelin sen hepsini yap biz geliriz. yap bi kısır olsun bitsin tatlı yapmışsın zaten. çok da yorma kendini.

esmos merhaba canım iyiyiz sağol sen nasılsın? sen ne kadarlık hamişsin canım?
kızlar şu yemekleri sayıp durmayın canım istedi yaaaaaa. daha öyle aşerme falan yok ama acıktım galiba. sarıgelin sen hepsini yap biz geliriz. yap bi kısır olsun bitsin tatlı yapmışsın zaten. çok da yorma kendini.
bende iyiyim canimsagol 27 haftalik hamisim canim

Geri