Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Rica ederim karakuzu öyle heryeşi kafaya takma daha çok gençsin çok bebeğin olacak bak göreceksin, bu günlerine de gülüp geçeceksin 😀
tamm takmam inşallah olurrr
hepimizin üçer beşer

tamm ablacım takmıcam size söz veriyom inşallah büyümez gider

hadi hayırlısı sıkı calışki melegimiz gelsin teyzoşlarına

sagul ablacım allah razı olsun yorma kendini emi ablacım

sag ol sari hamisim benim 🙂 mersi sende görevlising herhal ? ne gonuda görevlising?

devaını isteriz.

ewt devamını istiyoz okurken gülmekten kırıldım vallahi

vallahi ellerine emegine saglık ama yine güzel yerinde kesilmiş sanki
devamını istiyozz

Onlar çok net çıkmıyor zaten, yani bana öyle hiç çıkmadı, pembe çıkıyor..

Kızlar yaaaaaaaaaa ben düştüm 🙁(((((((
Wc gitmiştim, kapıyı açtım, ilk giriş kapısını açtım, ne olduğunu bile anlmadım yerdeydim belki bir yarım metre yerde sürüklenerek kaydım, Allahtan kimse görmedi toparlanıp hemen kalktım üstümü başımı temizledim 😕 Hay Allahım yaaa...

orjimmm cnm hoşgeldin adet olmuşsun bitanem birde kist oluşmuş sanrım üzülme bitanem onlar basit şeyler hemenvcecik tedavi ediolar kafana takma hiç benim bi çok arkadaşım kist olayını yaşadı ve geçer geçmez hamile kaldı hatta kist varken hamile kalan bile var morelini bozma tatlımm seni çoook öpüyorum kuşummm... özledim kızzz seniii yirim senii bennn

melodi ablam içimi rahatlattım inşallah engel degildir dedigin gibi inaşşallh hamiş kalırız mayıs bereketli geldi bileinşallah bizlerde o listeye girecezzz

lalecim kızzz dikkat et allah muhafaza başını maşını vurmadın iyiki cnmmm 🙁((( geçmiş olsunnn