Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

kuzumm mrb, atlatacaksın bu günleri bulantılar 3 aydan sonra azalır, benim de sabahları arada bulanıyor. yeni hamişler var çoğalıyoruz ne güzel🙂))

rüya gibi değil mi? Allah şimdi nasip etmiş bak inş sağlıklı şekilde tamamına erdirir. idrarda çıktıysa kanda da çıkacaktır canım tekrar hayırlı olsun dikkat et kendine öpüyorum🙂)

öyle valla karabmöcüğüm tatlı şeylr diyorum bende ama bazen çok şiddetli olunca herşleyden tiksiniyorum ozaman tatlılık acıya dönüşüo 🙂)

canım arkadaşlarım ben de hamileyim inşallah sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin rabbim sizleri çok seviyorum

CANIMMMMMMM 🙂 tebrik ederim yaaa çok sevindim harikasın böyle güzel haberler aldıkca çok mutlu oluyorum 🙂 vayy beee baharın bereketi olsa gerek süper gidiyoruz liste hamişliğe dönmeye başladı evet melekler hızla hamiş sayısı yükseliyor sırası gelen hamiş kalıyor 🙂 inşallah kısa sürede tüm liste hamişşşşşş diye yazılır dualarım sizlerle 🙂 elçinim allahım tamamına erdirsin canım eğer nisansan bize çok yakınsın hadi öğren bakalım haftasını falan 🙂

canım arkadaşlarım ben de hamileyim inşallah sağlıkla kucağıma almayı nasip etsin rabbim sizleri çok seviyorum
Tebrik ederim Allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin buraya her girdiğimde inşallah bir hamiş haberi vardır diyorum bu sefer iki kişi gördüm 🙂 🙂 darısı diğer tüm bekleyenlere inşallah
Dilara seni de tebrik ederim inşallah sağlıklıca bebişlerimizi kucağımıza alırız

Merhaba kızlar nasılsınız.Allah hepimizle olsun inşallah.Yeni hamişimizi kutlar Allahtan ona ve tüm hamişlerimize evlatlarını sağ salim kucaklarına almayı temenni ediyorum.Sea arkadaşımızı unutmayın lütfen içinizden geçen duayı yetiştirin kızlar.Allah onada acil şifalar versin inşallah.Diğer hamiş adaylarımız rabim en kısa zamanda hepimizin yüzünü güldürsn.Ben çıkıyorum yığınla işim var yine kalbim teklemeye başladı 😀 Yine görüşürüz inşallah hepinizi ayrı ayrı öpüyorum kendnizie iyi bakın

canım ya çok tebrik ederim rabbim isteyen herkese nasip eylesinn. ah ne güzel duygular içindesindir şimdi sen.bu neler yaptın hamiş kalmak için kısaca bi yazar mısın???

canım çok teşekkür ederim..... amin rabbim isteyen herkese nasip etsin...valla arkadaşım çok şaşkınız kaç zamandır deniyoruz zaten olmayacakmış gibi bir hisse kapılınca ve olunca şaşkınız bu ay çok düşünmemeye çalıştım geçenki adetim bittikten sonra 15 gün soğan suyu içtim bu kadar

canım sen git yine de allah verecekse bebeğin 1 denemeyle de gelir🙂 iyi yolculuklar...

hoşgeldn aramıza canım Allah gönlüne göre versn

ahh kuzum çok geçmş olsun şimdi hep ağrır oraları umarım ciddi bşy yoktur ağrı kesici krem falan sür dikkat et kendine.

benim adet tarihimm 15 mayıss benide listeye eklermisin canımm bende bebiş istiyorum...
tabiki ekleriz canım hayırlısı olsun inş

canım benim biz de seni seviyoruz seni daha iyi gördm bugün Allahtan umut kesilmez inş gelecek meleğin yakında.

oldum bile az önce parmak kadar kanamm oldu ama okadar cok degil gene cogalacak kanamm cünkü az az gelmeye başladı
saglık olsun beklemiyordum zaten

tatlım benim hayırlısı olsun üzülme nolur, herşeyin bir zamnı var bu düzensizlikler bebeğe hazırlık güzelim umarım önümüzdeki aya gelir meleğin.

kizlarrrrrr test yaptimmmmmm ve hamileyimmmmmmm
canımmm hayırlı olsun allah tamamına erdrsin darısı tüm isteyenlere çok sevindim🙂

alooo kizlar bi kacamak yaptim hemen virvir vir atlamisiniz bi iki sayfa 🙂
TUNAAAAM nasilsin cnm hamisim nasil gidiyor hala annendemisin?
canım sevindim kızının iyileşmesine, sen de dikkat et kendine yoksa bebiş mi geliyor kız?🙂) canım iyiyim çok şükür şimdilik bşy yok bakalım heyecanla çarş yı bekliyorum. yok evdeyim tatlım.

amin ablacıgım listemiz hamiş kaynar inşallah yakında

DİLARA SENİDE TEBRİK EDERİM RABBİM SAGLIKLI DOGUMLAR NASİP ETSİNN