Yeni yilda bebek sahibi olmak isteyenler

Ayy canım benim bende çok sevindim 😀
İyi vallaha ne olsun kızlarla dertleştik biraz, bende tam çıkıyordum, yarın eşimin okul gesizi var bende gidiyorum da hazırlık falan yaptımepeyce yoruldum, erkende kalkıcaz malum... 😀
Sen nasılsın, tatlı Elam nasıl 😀
Hani bana resim atacaktın 🙂

tamam canım sen çık dinlen hem... ooo ne güzel gezi iyi gelecek sana canım benim.
biz iyiyiz canım valla tamamen koşturmaca 🙂 ela hanım büyüyor büyüdükçe de hareketleniyor bizi mahvediyor 🙂
canım 2 aya yakındır beslenmede sıkıntı yaşadık şimdi biraz daha iyi allaha şükür, inşallah daha iyi olur. hasta olmuştu sanırım ondan.
foto atıcam aklımdasın ama nete çoookk kısıtlı geliyorum, en kısa zamanda yollarım canım çok öpüyorum iyi gecelerrrrrr

tamam canım sen çık dinlen hem... ooo ne güzel gezi iyi gelecek sana canım benim.
biz iyiyiz canım valla tamamen koşturmaca 🙂 ela hanım büyüyor büyüdükçe de hareketleniyor bizi mahvediyor 🙂
canım 2 aya yakındır beslenmede sıkıntı yaşadık şimdi biraz daha iyi allaha şükür, inşallah daha iyi olur. hasta olmuştu sanırım ondan.
foto atıcam aklımdasın ama nete çoookk kısıtlı geliyorum, en kısa zamanda yollarım canım çok öpüyorum iyi gecelerrrrrr

Canım çok geçmişler olsun, bebeklik döneminde yböyle sıkıntılar illaki oluyor, inşallah tekrarlamaz 😀
Eminim çok tatlı olmuştur, benim için çok öp canım bende ikinizi öpüyorum,
İyi geceler tatlım bybyy

kızım geveze sen nerdesn saabahtan beri yaaaaaaaaaa :sinir: :sinir: valla bi sıkıldım sorma:🙁yarn ankaraya gidicez erken kalkmamz lazım sabah o yzden yatmam lazm ve sen yen" geldn olur mu bacim yaw

kız sorma ara maliyeyi dün siteden çıktım olan olduuu🙂
moz-screenshot-6.png
moz-screenshot-5.png
moz-screenshot-4.png

Geri