Uyurken kilo nasıl veriliyor öyle bir şey mümkün mü?

• Konbuyu başlatan FreshFruit
  • Başlangıç tarihi
F

FreshFruit

Forum Okuru
Uyurken kilo nasıl veriliyor öyle bir şey mümkün mü?

Uyurken kilo vermek melek kadınlar kulübü gece uyurken kilo verilir mi forum'da.​

Kızlar bir şey duydum ama ne kadar doğru bilemiyorum gece uyurken kilo veriliyormuş da bu nasıl oluyor valla insanlar ne diyeceklerini şaşırdılar galiba. Uykuda nasıl kilo verilir ki anlam veremiyorum. Uyurken kilo vermek nasıl oluyormuş acaba bilen varsa açıklayabilir mi?

Merhabalar
Gece uyurken kilo vermek konusunda şu şekilde bir açıklama yapmak istiyorum. Uykuda kilo vermek aslında dolaylı olarak mümkün olabilir şöyle ki kilo vermek istiyorsanız gerçekten sadece diyetle değil hem uyku düzeninize hem yediklerinize içtiklerinize yemek saatlerinize çok dikkat etmelisiniz. Örneğin siz diyet yapıyorsanız ya da zayıflamak istiyorsanız akşam 6'dan sonra geç saatlerde uykudan hemen önce bir şeyler tükettiğinizde veya geç saatlerde uyuduğunuzda bu düzensizlik sizin kilo vermenizi engeller.

Aynı zamanda araştırmalara göre kanıtlanmış bir gerçektir bu çok geç saatlerde uyuduğunuzda uyku düzensizliği veya hemen yatmadan önce yemek yemek işte azaltmak yerine iştahınızı arttırmaktadır bu da kilo vermeniz değil aksine kilo almanızı destekler. Uykudan önce kesinlikle en az 3 saat önce yemek yememelisiniz günlük su tüketmeme miktarınız en az 2 litre olmalı.

Peki çok aşırı olan iştahınızı nasıl kapatabilirsiniz ''iştahımı kapatmak için bana fikirler verin" konulu yazınızı aşağıdaki linkten bulabilirsiniz.

Gece uykuda nasıl kilo verilir ? Güzel bir soru yatarak kilo veriyorsunuz bi kalkıyorsunuz iki kilo düşmüşsünüz. :D:D Benim bildiğim tek bi yöntem var tabiki kullanıp kullanmamak size kalmış sadece tavsiyede bulunabilirim. Yoğurdun içine acı olan biberden bir kaşık koyup karıştırıyorsunuz yatmadan bir saat önce bir kasesini tüketiyorsunuz. Acı bir şekilde metabolizmanızı uykuda iken de çalıştırarak kilo vermenizi kolaylaştırıyor. Onun haricinde bildiğim doğal bir yöntem yok.

Geri