Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

merhaba handanca ben koç burcu sözlüm balık burcu bizi ilerde neler bekliorr ve bu sene evlilik varnmıı bakarmısın🙂 şimdiden teşekürler🙂

ben kova burcuyum dileğime bakabilirmisiniz acaba sevgilim geri dönecek mi ?

Son düzenleme:

mrb. handanca öncelikle bize yardımcı oldunuz için teşekkür ederim sizden yeni başlıyan ilişkim için yardımcı olmanızı rica ediyorum benim burcum koç o ise yay burcu tekrar teşekkür ederim

mrb handan abla benım yay burcuyum erkek arkadaşım kova burcu bizimde tarot falımıza bakarmısın ?bide iş bulabilcekmıyım bunu merak ediyorum şimdiden tşk ederim .

Canım özellikle arkadaşınla iletişimine çok dikkat et. telefonun diğer ucunda değişiyorsun sanki. yada kendini ifade edemiyorsun.
Para konusunda mutluluk gördüm. inşallah yeni açılan iş kapından gelecektir.
arkadaşın seni beğeniyor. yinede 3. kişilere karşı temkinli olmakta fayda var.

Cevap: Merhabalar

kartlar karşına yeni çıkacak birini gösteriyor. bu kadarda bu insanın üstüne düşme. braz can acıtmak hoşuna gidiyor arkadaşının. aksine güçlü görün sen.
bazı şeyler için çok geç kalıyorsun. bunu bu insanda oldu diye demiyorum. diğer kartlarda hep geciken mutluluklar görünüyor. kendini değiştirmen lazım. o laf geçiremediğin davranışlarınıda yola koyman şart canım. yoksa herşey için geç kalmak kötü olabilir.
açıkçası düşündüğün kişinin senin istediğin anlamda dönüşünü göremedim.

merhaba handanca ben koç burcu sözlüm balık burcu bizi ilerde neler bekliorr ve bu sene evlilik varnmıı bakarmısın🙂 şimdiden teşekürler🙂

canım evlilik kartı gecikmeli çıktı. bu sene olmama durumu doğabilir. bunun sebebi ne olur onu bilemiyorum.
bazı korkuların ve endişelerinde zamanla geçecek onları kafana takıp ne kendini huzursuz et nede onu canım.
güzel para sevinçlarin var bu arada. para yönünden çok güzel 2009.
seni beğeniyor sözlün. ama sen geçmişteki bazı kişilerden hala soru işaretleri ile dolusun sanki.
geçmişi bırak ve gelecek güzel günler için hazırlık yap.

ben kova burcuyum dileğime bakabilirmisiniz acaba sevgilim geri dönecek mi ?

geçmişte yaşanan bazı şeyler canınızı acıtmış. kimi bekliyorsanız çok düşünün.
bazı şeyleri yaşarken değilde kaybettiğimizde üzülürüz.
adil bulamayız yaşananları. sizin hayatınızda öyle sanırım.
siz birşey yapmadığınız sürece geliş görmedim ben. vede bu geliş ne kadar sürer onuda net söyleyemem.

mrb. handanca öncelikle bize yardımcı oldunuz için teşekkür ederim sizden yeni başlıyan ilişkim için yardımcı olmanızı rica ediyorum benim burcum koç o ise yay burcu tekrar teşekkür ederim

direk sonucu söyleyeceğim, ben karşına çıkacak başka biri olacak diyorum.
hayırlı olan hangisi ise o kalsın hayatında canım.
bu tür kişiler için ilk etapta hemen büyük hayaller kurma. hatta hiç beklentiye girme derim. kendini kaptırdığın zaman yıkım yaşarsın çünki.
2009 da güzel mutlu olacağın olaylarda seni fazlasıyla mutlu edecek.

slm handan be yeni üyeyim ben 1 ay önce sevgilimden ayrıldım...ben ayrıldm..ben hala onu çok seviyorum bana geri dönmsini istiyorum bana geri dönecekmiii seviyomu beniii
dönsün artık...ben adönemem onun dönmesi lazım..dönecekmi beklemelimiyim onu...

Son düzenleme:

handanca tesekkürler canım🙂

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...