Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Tarot falı bakılır;D handanca

canım benim hastalıklar fırladı yine ameliyatlar kapıda kalbim kırık dökük aşkım bir gün aşk sarhoşu gibi ertesi gün buzdolabı sen nediyorsun bu işe ??????????? ikizler ve akrep

Yanlış hatırlamıyorsan bunların geçici bir dönem olduğunu yazmıştım canım.
önceki mesajı tekrar oku ve biraz kafandan gereksiz ve seni üzen düşünceleri at. yoksa ne kendine nede başkasına faydan olur.

daha önce açılım yapılmış. Önceki mesajları okuyun.

o ongünlük süre aynı konu için ciddi bir değişiklik olduğu zamandı canım.
bunu anlatabilmek için ne yapmam lazım bilmiyorum. ama yinede tek tek yazıyorum. sanada yazayım tekrar.
Yeniden aynı konu için açılım yapmak yeni bir yorum değil, duymak istediklerinizi söyletir. Sonrada olmadı dersiniz. O yüzden cidden kaçınıyorum.
İlk yazılan mesaj üzerinde çok ciddi durup yazılanı dikkatlice anlamak lazım.

İşte yine aynı şey. Tekrar açılımın faydası yok. LÜtfen ilk mesajı anlamaya çalışın.

Canım kafan neden karışık. Elindeyken taviz vermemek için uğraştın. adam mutlu olsa gidermiydi sence.
Tekrar dönüş yapacak. Umarım daha dikkatli olursun.
Karakterin çok sert. Biraz melek yüzünüde göster. Tamam oda haksızlık yapıyor. Ama yarış içinde olma derim ben.

ağzınıza sağlık handanca benim merak ettiğim pişman olup olmaycaklarıydı zaten geçen geçmiştir önemli olan bazılarının vicdan azaplarının sesini duymaları işte benim istediğim de bu

tekrardan çok teşekkür ederim sitenin gülü handanca 🙂

ya handanca sen nasıl tatlı bi insansın hemen msjma cevap yazmışsın çok çok teşekkür ederim.ilgin beni inanılmaz mutlu etti.tekrar çok teşekkürler🙂

çok çok teşekkür ederim handanca. Ellerine.. yüreğine sağlık 🙂
Keyifli bir gün dileğiyle..

mrb handan abla benım yay burcuyum erkek arkadaşım kova burcu bizimde tarot falımıza bakarmısın ?bide iş bulabilcekmıyım bunu merak ediyorum şimdiden tşk ederim .

Merhabalar

handan abla merhabalar benim burcum akrep 03/11/1989 sevdiğimin onun haberi yok ama yay 30/11/1990 biz önceleri cok iyi arkadaştık şimdi aramız bozuk benim hatalarımla ben sevdiğimi hiç bir zaman söyleyemedim ama sölicekken aramız bozuldu tamamen bitti konuşmıyacagım diyor bakarmasın falıma biz tekrar barışacakmıyız benimle konuşmaya başlıyacakmı sölersen sevinirim hoşçakal numaralarım 10-3-21

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...