Tarot falı bakılır Genel Açılımlar için buraya Lütfen...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mrb handan abla.ceza işlemleri linki bende açılmadı.rica etsem benim de falıma bakabilirmisin?ben kova burcuyum,iki kişi arasında kararsızım.biri koç,diğeri yengeç burcu.hangisiyle bir gelecek görünüyor acaba?şimdiden teşekkürler.buarada benim 30 msjım yok,foruma da yeni katıldım.ama bu fala gerçekten çok ihtiyacım var.yardımcı olabilirseniz çok mutlu edersiniz beni.görüşmek dileğiyle

selam handanca
ben grubunuza yeni katıldım benim bi sevdiğim ama ne beraber olabiliyoruz nede birbirimiz olmadan apabiliyoruz durumumuz ne olacak bilmiyorum bide beni bi isteyen var o da kafamı karıştırıyo ne yapacağım bilmiyorum benim sevdiğim kişi beni seviyomu sevmiyomu ondan da emin değilim beni için bakarsan sevinirim şimdiden teşekkürler ben ajkrep o aslan

Moderatör tarafında düzenlendi:

İyice kendine bak bu dönem. yenilen derim. kendini iyi hissederek iş görüşmelerinede git. Kartlarda gördüğüm kadarı ile elinde anladığın bir meslek dalı var. Bu da demekki işin daha kolay.

İnsanların ne dediğine bakma sen. Kendinle başbaşa olduğunu unutma. Hayatta senin hayatın. O yüzden şimdi ne yapabilirsen kendin için yaparsın canım. Şimdi senin için uğraşma didinme zamanıdır.

Elinden gelen ne varsa yap kendin için. Güzel fırsatlar elbette olacak. Ama bekleyerek değil.

Karşındaki kişileri düşünerek değil. kendini düşünerek en iyi kararı kendin için ver canım. Sen hangisini seviyorsun, hangisi sana hitap ediyor. önce bunları bi değerlendir.

Bu dönem güzel kararların yüzünü güldürecek merak etme. Elbette kararı sen aklını kullanarak vereceksin. Maddesel durumlarıda düşünsün diyor kart. Herşey para değil ama o da olmadan olmuyor.

Olumsuz şeyler düşünme. Çokta inceleme derim. Sevdiğin kişinin elbette sevgisi var. Ama kart buna karşı bile dikkatli olsun diyor.

sevgili Handanca sınavım bu pazar ve tavsiyelerinle çalışmamaı hızlandırdım sadece içim panik inşallah bunu da atlatmaya çalışıyroum çalışmalarımın mükafatını alırım inşallah ... dualarınıza ihtiyacım var.. şimdilik bakım istemiyroum çünkü on beş günüm dolmadı sadece tavsiyelerinize uyduğumu söylemek ve dua beklediğimi ifade etmek için yazıyorum. bu arada sağlık bölümüne tüberkülozla ilgili bir soru yazdım fakat halen cevabımı alamadım çok merak ettiğim bir konu. en kısa zamanda cevap alabilmem iççin ne yapmalıyım? hoşçakalın görüşmek dileğiyle

Allah hakkında hayırlı olan neyse Ona ulaştırsın canım. Sınavların seni başarılı sonuçlara çıkarsın inşallah. Merak etme dualarım seninle.

Not: Sağlık köşesi ile ilgileniyorum hemen.

merhaba handanca,
ismim eda oğlak burcuyum..uzun bir süredir eski erkek arkadaşımla sorunlar yaşadım.. ailesiyle ilgili sorunlar.. onun burcu ikizler..bu konuda neler olucak acaba bu sıkıntıdan kurtulabilecekmiyim.. birde bu yıl bir sınava giricem sizce sonucu nasıl olucak..falıma bakarsanız çok mutlu olurum.. şimdiden çok teşekkür ederim.. kolay gelsin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...