Sürtünme i̇le hami̇leli̇k mümkün mü

Sürtünme i̇le hami̇leli̇k mümkün mü
size bir konuda danışmak istiyorum. erkek arkadaşımla mayıs sonu haziran başı gibi çıplak bi şekilde sürtünme ile ilişki yaşamıştık (yani bu en sonuncusu ondan önce de oldu hep off çok pişmanım çook). ama üstüne boşalma falan olmadı, dışarıya oldu. ben bunun üzerinden 3 kez adet oldum. ama adet olduğu halde hamile kalanlar, sürtünmeden hamile kalanlar varmış. böyle şey mümkün mü? çok korkuyorum lütfennn yardım edin. aynada karnımı inceliyorum gergin veya sert değil, oturunca katlanıyorrr

size bir konuda danışmak istiyorum. erkek arkadaşımla mayıs sonu haziran başı gibi çıplak bi şekilde sürtünme ile ilişki yaşamıştık (yani bu en sonuncusu ondan önce de oldu hep off çok pişmanım çook). ama üstüne boşalma falan olmadı, dışarıya oldu. ben bunun üzerinden 3 kez adet oldum. ama adet olduğu halde hamile kalanlar, sürtünmeden hamile kalanlar varmış. böyle şey mümkün mü? çok korkuyorum lütfennn yardım edin. aynada karnımı inceliyorum gergin veya sert değil, oturunca katlanıyorrr
1 eylülde Arkafaşımla arabada yakınlaşma oldu. Ben onu elimle penisine dokunarak boşalttım. Elim sperm oldu sildim ıslak mendille. 1- ıslak mendille sildiğim elimi yıkamayı unutup eve gittiğimde yaklaşık yarım saat sonra tuvaletimi yapınca elimi vajinama sürdüm. Bu şekilde sperm kaçar mı gebelik oluşur mu? 2- arabada o boşalfıktan sonra peçeteyle sildi baksırını kapattı üzeirne ben oturup kıyafetimle(ince) sürtündüm penisine bu şekilde veb boşalfım ıslanlık olfu gelibe benden kaynaklıydı çünkü baksırını açmafı. Bu şekilde gebelik olurşur mu ? Çok takıntı yaptım. Daha sonrasında eylülün 23 ünde adet olmam gerekirken bir hafta önce göğüslerde şişlik karında kasıkta ağrı mide bulantısıyla kanamam oldu 3 gün dördüncü günde az az geldi idrarımı yaptıkça damla famla aktı. Bu regl midir bilmiyorum çok düşünüyorum kafam dalgın hep odaklanamıyorum bir şeye. Adetse eğer bitti ama hala göğüs şişliğim gerginliğim devam ediyor neden kİ

Geri