Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

ben kınamda hiç ağlamamıştım kızlar yaa
komik glmişti bana o durum
gelinalı da da arabaya binerken kendimi kurbanlık koyun gibi hissettim
başıma kırmızı örtü örttüler gene bide hoca vardı duayla bindim arabaya duadan önce tekbir getiriyodu aynen kurbanlık koyun yani :D:D onu da kesmeye götürürken tekbir getiriyolar ya :D:D

bende hiç ağlamadım duygusal değildim hiç ama evden çıkış çok duygusaldı ağlamamak için zor tuttum kendimi rengim filan bi atıktı bana en çok koyan düğün sonrası gece orda herkesle vedalaşıp gelmekti çok ağladım🙁(

bende hiç ağlamadım duygusal değildim hiç ama evden çıkış çok duygusaldı ağlamamak için zor tuttum kendimi rengim filan bi atıktı bana en çok koyan düğün sonrası gece orda herkesle vedalaşıp gelmekti çok ağladım🙁(
ben ağlamıştım evden çıkarken bide zaten babamla sorunluydu biliyosunuz başka şeyleri hatırladım anneme çok üzüldüm çok ağladı
bunları yazarken bile ağlayasım geliyo
babama hiç sarılmadım sadece elini öptüm o kadar çok koydu bana bazı şeyler
düğünden ayrılırken de ağladım bende anneme sarılıp sarılıp 🙁(((

ciklettt hani geçen bi site bulmuştun ya yumurtlamayı filan söylüyodu bugün yap bugün yapma diyodu ora nere :D:D
bigün yap bigün yapma demiyo kuzu hahahahahahahah ALlah iyliğini versin hahahahahahaha
bu öyle bi siteki adet gününün haricinde yap diyo..
elin den gelse adet günündede yaptırcak salak program..
adetin ilg günü olan tarihin üzerini tıkladıgında tahmini adet günün..enfeksiyona karsı ilişkiden kaçının. diyo..yapmayın demiyo yani..
hahaha tövbe yarabbimm..

ben ağlamıştım evden çıkarken bide zaten babamla sorunluydu biliyosunuz başka şeyleri hatırladım anneme çok üzüldüm çok ağladı
benim annemde ben görmiyim diye gizliden ağlamıs..
kurban olurum annem sana 🙁(

ben kınamda hiç ağlamamıştım kızlar yaa
komik glmişti bana o durum
gelinalı da da arabaya binerken kendimi kurbanlık koyun gibi hissettim
başıma kırmızı örtü örttüler gene bide hoca vardı duayla bindim arabaya duadan önce tekbir getiriyodu aynen kurbanlık koyun yani :D:D onu da kesmeye götürürken tekbir getiriyolar ya :D:D
hahahahahahahahahahahaha ikimizde kınamızda ağlamamısız..ben yakınımdakilere çok kızdıgım için ağlamadım istedikleirni yapmadm..başaramadılar :mendil:

Bende hiç kınada ağlamadım yerde minderde oturdum ben etrafımdakiler de çöktü donu görnüyordu çoğunun karanlık diye saldılar kendileri hahaha onlara işaret edip durdum parmağımla hahaha aklıma geldikçe gülesim var hahaha
ama bir gün öncesi kardeşçiğim geldi ya ağlamak değil böğürmüştüm biliyorsunuz ah ah düğündende çıkarken kimsyle vedalaşmadım üzmeyelim kzıımızı deidler kameracı arabaya binene kadar eşilik etti el sallattı felan gırgır şamata bindim öyle 🙂

bigün yap bigün yapma demiyo kuzu hahahahahahahah ALlah iyliğini versin hahahahahahaha
bu öyle bi siteki adet gününün haricinde yap diyo..
elin den gelse adet günündede yaptırcak salak program..
adetin ilg günü olan tarihin üzerini tıkladıgında tahmini adet günün..enfeksiyona karsı ilişkiden kaçının. diyo..yapmayın demiyo yani..
hahaha tövbe yarabbimm..

habire egzersiz öneriyo yani program hahaha tam benlik hahaha

sahi tesadüf nerde bugün ya bi geldi sonra gitti hiç ses yok

Slm kızlaar nasılsınız, hastaneden geldim 2 kolumdan kan aldılar. Gerizekalı atardamardan almış kanı, bıraktığı gibi suratıma kan sıçradı, bastıra bastıra durdurduk. O kolumdaki damarlar ince dedim ama dinletemedim, oyacaktım çocuğu. Zaten stajerleri koymuşlar tedirgin oluyordum. Neyse...

Sizden naber, geçmişi okuyamadım, bu arada oğluşum 1 hafta önde gidiyor, saolsun doktor çok yardımcı oldu...

valla kuzu insan çok duygusal anlar yaşıyor bizde de ağlayan çok oldu ablamlar filan feryat feğan offf

Geri