Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

selam kızlarr merhaba hepinizi gıdalardan öpüyorum 🙂

sabahtan işim vardı anca yazıyorum sizlere...

tesicim hafta sonum çok güzel geçti baya attım göbecikleri..birileri daha evlendi Allah mutlu mesut etsin en önemlisi ağız tadı versin inşallah..

cumartesi akşamı kınaya gitmeden önce eşimle alışveriş yaptık baya gezdik 2 tane civciv aldık :D:D

eşim onlara kutu filan aldı yem aldı besliyoruz şimdi am çok güzeller kızlar ya 🙂 akşamları böyle birbirlerine sokulup sokulup yatıyolar 🙂

Bende dün telefonla konuştum bos-rumdan çok yakın ark var düğüne gelemedik yap bir bebek gelelim bende süünetine gelrisin dedim hahaha sanki erkek olcakta oda bebiş oldumu erkek oldumu müjdemi isterim artık kasa kasa kestaneee şekkeri inş. Canın çekmez ikraaaaa 🙁 gönder dedi

Kuzularım geldim hemen anlatıyım sizede olanları;

Pazar sabahı kahvaltımızı yaptım hep erkek arkadasım yanımdaydı zaten beni hiç yalnız bırakmadı.Ailelerimiz de benzedigi için hiç yabancılık çekmedim hep kendi ailemin yanında nasıl davranıyorsam öyle davrandılar.Hep kızım dediler,ismimle bile hitap etmediler.Sonra ordan çıktık,gezdik,öglen yemek yedik akşam arkadaslarımızla dışarı çıktık,birşeyler içtik güzeldi...
Bu yaz büyük ihtimalle abinin dügünü olacak,biz de seneye bu aylarda nişan 2-3 ay sonrasında da dügün düşünüyoruz...

Quenn canımm çok tatlı bir annesin,,,Maşallah nazar degmesin Ali Emide çok yakışıklı olucak

Geri