Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

Takıntı haline getirme canım sen ye iç ama sağlıklı şeyler hamur işi yağlı kızartma falan fazla yeme banada herkes öyle dedi ama ben son iki, iki buçuk ay sadece 2 kilo falan aldım 4. ve 5. ayda 4 er kilo aldım sadece 6. aydan sonuna kadar da 4 kilo. Gerçi tam 4 kilo bile değil yaklaşık olarak

hoşgeldin düğündaşş..kahvaltını iştahın yoksa da yapcan kuzucum el mahkum

Doğru söylüyosun, akşam arkadaşım aradı doktoru bu saatte senin öğle yemeği yemen gerek demiş, çocuğa bakmışlar halsiz halsiz yatıyo 🙂
Diyoki bebeğimi öyle görünce yemeye başladım, benimde akıllanmak için öyle görmem lazım sanırım, hiç ses çıkmıyo garibimden...

Bende 5. ayda 4 kilo almıştım.
Şimdi karnım büyüdü, kızartma çok tüketmiyorum zaten, çünkü yağ kokusu etkiliyor.
Çok şükür henüz hantallaşmadım, rahat hareket ediyorum, o nedenle çok kilo almadığımı farkediyorum.
Bu aydan sonra çok alırım diye tedirgin oluyordum, ama sende ablam gibi yazmışsın, oda almamıştı 🙂

o süpersin canım sigarayı bıraktın demek en güzelini yapmışsın boşver kilo verirsin yine sağlığın yerinde olsun yeterki
bıraktım cnm bıraktım..son zamanlarda çok rahatsız etmişti sigara beni..şimdi daha iyiyim..
unuttum aramıyorum artık..ama benim yakın arkadaslar içiyolar..cnm istemiyo değil ama sabrediyorum..içmeyincede yasanıyo hayat..
salladım artık

ee bak ne güzel anlatıyolar sana birebir..bencede ye canım..hiç olmazsa ballı süt yap iç