Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

adaşım hoşgeld,inn
bu ne bee..
kimini faceden toplarım kimini msnden

bak Ouenn adını verdim de geldiler..kıymetini bil adaşımla menekşenin

yirim ben onu ya face'de resmini gördüm ama suratı falan görünmüyor

sen nasılsın? Annelik nasıl bişey?
Bende iyiyim ya annelik çok güzel .çok farklı garip sanki küçük bi çocuğum oda benim oyuncağım oynayıp duruyorum🙂)
adaşım hoşgeld,inn
bu ne bee..
kimini faceden toplarım kimini msnden

bak Ouenn adını verdim de geldiler..kıymetini bil adaşımla menekşenin

Ahh yavrum nasılda uğraşmış hepiniz canımsınız

üff quen anlatıyosun ya içim gidiyo bian önce bebiş yapmak için sabırsızlanıyorum 2 ay sonra başlıyorum çalışmalara
kızlar ev konusu hala muallakta bakalım bugün yarın kesin konuşulcak herhalde müteahitle giriş kattan vazgeçtik 3.katı alıcaz bakalım bütçemize uyarsa
kocişe dedim ev alırsak bebiş planlarımızı erteliycez mi diye yok dedi neden erteleyelim ki belki yeni ev uğurlu gelir hemen bebişimiz olur dedi

kızlar bu arada birileri bize göz dağı veriyo galiba apartmanda
biri bizim arabanın sileceğini kırıp arabnın üstüne koymuş
ben önce çoluk çocuk işi zanettim ama eşimde dedi çocuk değil dedi
bir kaç defa sabahları sileceğin bitanesini kalkık görüyodum dedi şimdi de kırmışlar dedi
kimsenin günahını almak istemiyoruz ama alt katımızda oturan hödük bi herif var sıfır araba aldı
bizim araba biraz uzun olduğu için eşim apartmana dik koyamıyo sokakta sona doğru daralıyo çünkü apartmana yanlamasına koyuyo
o gerzekte aynen bizim gibi bizim koyduğumuz yere koyuyo arabasını herhalde dokundu bi tarafına oraya koymamız bize gözdağı vermeye çalışıyo ama bi akşam kamp kurup bekliycez bakalım kim yapıyo öğrenicez eşim çok sinirlendi bende tabiki sokağı kendinin zannediyo galiba