Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

Boşver sen sususarak n güzel şeklide cevap verdin senin suratına bakmaya süzü olamayacak kuzu utanacaklar bak görrr suratlarına tükürdüklerimmmmmm

Cikletim bencede eşine söylemen hiç doğru olmaz.Ki nasıl tepki verir bir erkek olarak az çok tahmin edebiliyoruz.
Zaten ayrılmayı düşünüyordun biraz daha sık dişini.En güzel cevabı bence o şekilde vericeksin.Mübarek cuma günü allahım ıslah etsin diyorum ne diyeyim başka.
canım benim sende hoşgeldin.sağol cnm aminn ne denebilirki...günde 5 dkda olsa gel burayı ihmal etme canım..

Boşver sen sususarak n güzel şeklide cevap verdin senin suratına bakmaya süzü olamayacak kuzu utanacaklar bak görrr suratlarına tükürdüklerimmmmmm
ahh be canım utansa bunu söylermiydiki..
yakınım ölmüş kadr ağladım..ALlah kahretsin amaçsız yaşayanları..pis beyinsizleri..kafasızları..
ayy beddua ederken bile saçmalıyorum o derece ..

Çikoo eşine anlatma;ben bir ay önce çok sıkıntılı bir dönem geçirdim iş yerimde çok komik bir neden yüzünden aglıyorum sinirlerim bozuldu erkek arkadasım çıktı geldi..Bak ortada hiçbir neden yok ...Nerde o diye bagırıyor?Zor sakinleştirdim...Şimdi gün içerisinde bana haber bile vermiyor çıkıp,geliyor..
işte bende huzursuz olucam canım bu yüzden anlatmıcam..

kuzu anca erkekler şeylerinin başın abişi geldi mi akılları başlarına gelir :24:
aynen öyle
yıllar önce bi haber okumustum
65 yasındaki adam karısını her an heryerde dürtüp beraber olmak istiyomus ya
bi gece şeysini kesmiş..hem böylelerini hemde pis sapıkları hadım etcenki..milletin aklı basına gelsin..

Geri