Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

Burasııı bize yaramadı eski fıkra topigimizin oldugu yer daha hareketliydi en azından yeni arkadaslarda katılıyordu aramıza uzun zamandır yeni gelen kimse yok ..Smasherda uzun zamandır hiç gelmiyor ...

Canım sıkıldı kızçenin morel bozukmuş eşim ara konuş ya sanki benle konuşsa düzelcek dedim ben yara bere içnideyim sabahın köründe kremler aldık insan bir merak eder arar dedim kaynım gördü ikiside ne arıcam dedim şeytan git yakaman yoksa iki laf edesim geldi deli ya

niye sen anasımıymışsın kadının töbee yaa yeterince özeni gösteriyorsun zaten ne olmuş sular mı kesilmiş de canı sıkılmış sapasağlam taş gibi kadın :sinirli:

Sahill senin yüzüne noldu?Okudum ama o kısmı bulamadım geçmiş olsun eczaneden iz yapmayan kremden al sür ...
Afiyet olsun Tesiii ben mecbur Fast-food yiyecegim 🙁
Geçen sene yaptıgım taze fasulye pişirme maceram aklıma geldii...Tam 3 saat sürmüştü yemem için iyice pişmiş olması gerekiyor ayyy kabus gibiydi

kızlr geldim.
çok önemli bi toplantı vardı
patronda içerideydi..benden koli bulmamı istediler ufak..amerikaya mal gidicekti..istedim yukardan getirdiler
kızlar altını bantlamadan bana yollamıslar..
bende koli bantı bulup altını bantlamaya çalışıyorum bi bacagımı koli düz dursun diye attım diğer tarafa atamadm.. burda çalışan dürzüde beni gördü aynen şu şekilde sen hiç ata binmedinmi..ben durumu çaktırmamak için anlamamazlıga vurdum..bi abi var ver kızım yapaım dedi..
ki en son çeyizde koli bantladım ayy yapamadım..o dürzü tekrardan demesinmi gerçekten atlı karıncayadamı binmedin..öbür çocuga bakısıp güldüler.. ben yine bozmadım 3 erkegin içinde..yazdıkça ağlayasım geliyo..
bakıp güldügü çocuga deidmki o dürzü gittikten sonra..sen benim kardeşimsin dedim utanmıyosun oyle bi espriye gülüyosun dedim..haklısın tmm tmm dedi geçiştirdi..çok yakın arkadasıma anlattım..eşine muhakkak söyle diyo..anlatamam gelir o çocugu bulur burda..rezillik çıkar..eişmin basını belaya sokamam..kızlar bunamı ağladın diceksiniz..bana inanın çok koydu..çok utandımm çok..ALlah bu cuma yüzü suyu hürmetine kendi karısınıda aynı durumda bıraksın başka bişi demiyorum..

Canım tokalaştğım birinden şiğil tıpta veruka mi ne o göğsümde et parçası gibi dediğim bir kaç yere yayıldı sonra çeneme geldi onları temizlettim buz gazı sıktılar morardım anlıcağım yayılasını engellemek için bundan böyle herekse uzaktan kapak oldu bana bu

kızlar bende geldim şimdii..

cikletcim seni anlıyorum canım ne kadar zor bi durum gerçektende...

bu erkek milleti ne kadar pislik böyle ya terbiyesiz herifler

Terbiyesizler,kalitesiz insanlar karşılarında bir de evli bayan var Çiko ben öyle durumda olsam ne biliyim ya sakinligimi koruyamam,mutlaka laf sokarım..Ben de onları yerin dibine sokarım ondan sonra rahatlarım ....

kızlarr ağlıyorum ya ağlıcam yada gidip ağzına sıçıcam yediremiyorumm 12 den berii deli gibiyim fabrikada..

terbiyesiz insanlar yaa
kendi eşleri kızkardeşleri yok sanki
ne kadar ayıp yaa onlara yapılsa hoşlarına gidicekmi acaba
sen bence kesinlikle eşine söyleme canım gereksiz insanlar yüzünden başını belaya soktuğuna değmez
bidaha da muhatap olma böyle bi laf söylerse de bidaha lafı yapıştır

Geri