Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

niye sinir olsun ya asıl ben ona sinir oldum
tokalar battı diyorr 🙂) yüzümüze

bende böyle yaptım gel buraya bakıyım kocacımmmm

he utanmadan sadce tokalar battı diyo
bizim neremize neler battı hiç düşünen yok

onlarda allahtan gelinliği çıkarmaya fırsat bulmuşlar kuzu yoksa saçla direk girişmişler
gelinlikle düşünsene şemsiye gibi ters apandığını töbee
bu yönden eşini kutladım tesi

tes sen şimdi belki yorumlara sinir omluuşndur ama gel görki yaşadığımızı yaşasaydın anlardın diyeyim
var ya çatlaksınız hepiniz ben bunlara neden küseyim neden kızayım aksine çok güldüm hele ki menekşenin yorumuna koptum
. Benimkisi şans inşallah doğumda öyle olur hiç anlamam. kafa bende senin gibiyim bazen ben kovalıyorum eşim kaçıyor🙂🙂

kuzu o kadar ağrı sızı yaşadıktan sonra bende çatır çatır doğuracam vız gelir normal doğum 🙂)

göreceksin horulll horull uyuyan adamdan eser kalmayacak her gece o saatte uyanacak
açacak gözleriniii
pörtletecek sana doğru

ayy hepte öyle olursa çekemem valla sabah sabah patlatıveririm bide adama elimin tersiyle uykulu uykulu durduk yere aramız bozulmasın bide şey yapçaz diye

vazmı geçsem napsam
yemedi
allahım sabahtan beri gülüyorum biizm neremize neler battı
off menekşee

valla ben hiç uykumu alarak kalktığımı hatırlamadığım için benim için geçerli değil bu
hafta sonları da zaten kalkınca karnımız acıkmış oluyo aç karna da olmuyo be kuzu

bizde hiç öyle olmadı sabaha karşı valla uykuma düşkünüm zaten zor kalkıyorum birde duşa gir bilmem ne çok zor benim için ama bu halimden mrnunum hem kalk kalk geç kaldık koşturmacası olmuyor