Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

hahaha hahaha koptum menekşe

ben eskiden tiksinyordum evlenmeden önce iğrenc nealaka diodum ama şimdi öyle değil birbirini özleyen eşlerin zaman zaman tenlerine ihtiyac ıoluyorr heleki romantik oluyorsa😉

bana hala iğrenç geliyo yani şöyle ki
hani duyuyoruz ya eşlerini başkalarıyla aldatan insanları
yani ben eşimden başkası düşündüğümde yanımda o bile bana iğrenç geliyo bırakın onunla yatmayı ıyykk

bana hala iğrenç geliyo yani şöyle ki
hani duyuyoruz ya eşlerini başkalarıyla aldatan insanları
yani ben eşimden başkası düşündüğümde yanımda o bile bana iğrenç geliyo bırakın onunla yatmayı ıyykk

menekşe başkaı,sını bnde yakıştıramıom mesela annemle babamı düşünemiom ama kendimde öyle değil ben romantik buluyorum

dosyalarım bitti sayılır ama yenileri gelecek pofffff
kızlar bende pazartesi misafir ağrlıyacagm menümü yazım

ıspanaklı börek
bademli kurabiye
havuçlu tarçınlı kek
meyveli pasta
patates salatası ancak patates salatasını şekllendrrek yapacagm kırmızı biberle süsleyrek frklı fikri olan varmı

geçen birinden kulak misafiri oldum
yolda gelirken erkekler oturuyordu kulaklık var müzik dinliyordum ama zeminden gittiğinde çekmedi kaapttım tam da onlar gece şurdaydım gömleğim ruj lekesi oldu dedi ben şaşaırdım dinliyorum dediki şimdi evden sorarlar gömleğine ne oldu diye nasıl çıkar bilmem bir sürü şey iprenç insnalarda kalmamış edep ar utanma

menekşe başkaı,sını bnde yakıştıramıom mesela annemle babamı düşünemiom ama kendimde öyle değil ben romantik buluyorum

dosyalarım bitti sayılır ama yenileri gelecek pofffff
kızlar bende pazartesi misafir ağrlıyacagm menümü yazım

ıspanaklı börek
bademli kurabiye
havuçlu tarçınlı kek
meyveli pasta
patates salatası ancak patates salatasını şekllendrrek yapacagm kırmızı biberle süsleyrek frklı fikri olan varmı

işte onu diyorum kendimizde iğrenç gelmiyo sevgimizi paylaşıyomuşuz gibi geliyo
ama dediğim gibi düşününce o iğrenç geliyo

işte onu diyorum kendimizde iğrenç gelmiyo sevgimizi paylaşıyomuşuz gibi geliyo
ama dediğim gibi düşününce o iğrenç geliyo

aynen menekşe bnde başkasında düşünemiom tövbe

sahillo ALLAH kimseyi şaşırtmasın bugn çok kötü bir olay duydum artık kadınlardada kalmadı tövbe ya eşini yetmio diye boşanmalar ALLAHIM korusun her şey o demek mi kimseyi dogru yoldan ayırmasın yadırgamıom bnde kadınım

Geri