Şıpıdıkla Her Telden Sohbet Fun Club

kızlar valla şuan anlatacak hiç moralim bile yok beni affedin bakayım bi araştırıyım ben bu durumu sonra size anlatırım olurmu..

sağolun ilgilendiğiniz için çok teşekkür ediyorum arkadaşlarım benim.. birazdan bi toplantıya giricem..öğleden sonra gelirim görüşürüz öpüyorum hepinizi

tamam kuzum sen nasıl istersen ne zaman uygun görürsen o zaman anlat ama üzülme ne olur kul sıkışmayınca hızır yetişmezmiş bacımmm görüşürüz öğleden sonra

günaydın kızlar, ben kumu dökmeye başladım galiba
feci sancım var😕
ne fena bişeymiş ya üffff

bu arada işe geldim kızlar, kızce haftaya ameliyat olacakmış eşim bugün olacağını sanmış
baya bir trip attım atmaya da devam ediyorum pişman oldu çünkü

günaydın bacım hoşgeldin çok çok geçmiş olsun bol bol yoğurdun üzerine yeşil su çıkıyorya onu iç çok iyi geldiğini duydum haberin olsun kuzum trip atsan ne olur ki pişman olurlar gene yaparlar şu erkekleri anlamak çok güç çok bende geçende kızçe ile ilgili birşey dedim böyle böyle dedi olurmu öyle şey kocaman kadın hem neden öyle diyor eltilerin arasını bozacak haberin olsun benide biliyorsun bak kızdığım zaman ölseler gene gitmem dedim bana demesin mi ben 28 yıllık kızçemi tanıyamamışsın ne kadar sorunluymuş dedi allahım ya inannın deli etti beni sen kadınları anlamazsın dedim kızdı sustum sonra baktım kavga çıkacak birşey demedim

merhaba kızlar tekrar

superim canım hakkını helal et arkadaşım
seni arayamadım ama hep aklımdaydın. Allah babanın mekanını cennet etsin, sizlere sabırlar versin arkadaşım. seni çok seviyorum kendini üzmemeye çalış olur mu bitanem

kist benimde vardı canım kendiliğinden erimiş gitmiş şükür.
takipte olmak iyidir böyle iyiki gitmişsin canım inşallah bişi çıkmaz tahlil sonucunda.

pineaplesim çikletim sizde yazmışsınız geçen gelişimde seviyorum sizleride.

menekşem kelebekim toipkte sizi görmek çok güzel sizde bayadır gelemiyordunuz bu arada ben giremiyorum bugün sırf size bakayım biraz yazayım diye geç gidicem işe.

mormenekşem rahim kalınlığı hakkında bişi bilmiyorum inşallah Rabbim hayırlı evlatlar verir hepimize.
bu arada senle biz bi ajanlık bürosu kuralım istersen.
ikracım kardeşinle ilgili yazdıklarını okudum, haftaya nişan olacakmış, Allah hayırlı etsin canım tatlıya bağlanması çok güzel

nikim baya süpriz olurdu hamile olman benim için, Allah senin için en hayırlı zamanda nasip etsin inşallah

çikletim kolyene üzüldüm arkadaşım.

baldemim kızçene geçmiş olsun. sen haklısın. eşin gönlünü alır inşallah
ne kadar fedakar olduğunu biz biliyoruz canım üzme kendini

twitiyi göremedim iyidir inşallah
tesadüfün bilgisayarı arızalıymış.
kafacım neye canın sıkkın canım

off çok geciktim hazırlanıp gideyim ben işe öptüm herkesi