Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

banada taktik verin yahuuu

bacım zor olsada biz ilşkileri 3 kere yaptık istemsek bile o an zorladık kendimizi sabhları özellikle spermler daha hareketli odugu için sabahları yap ve ilşki esnasında belinn altına yastık yok ilşki bitince ayaklarını kendine doru çek 20 dk öyle dur saga sola falan dön ama gece ilşkisinden önce tuvaletemi gircen napcaksan yap ilişkiden sonra yerinden bile kalkma sabaha kadar duşunu falanda sabah al spermler su degdikçe ölüyo o yüzden sabahları alman daha iyi olur

gizemlim valla yok yat kalkma hiç bi alakası yok ben diim sana çünkü spermler çok hızlı zaten ben hamile kaldığım ay hemen yataktan kalkıodum tuvalete gidiodum siliodum felan temizliodum ama olduuu yani bunun yatmakla felan bi ilgisi yok doktorlarda aynı şeyi diolar zaten onlar hurafeeeee diolarrr

gizemlim valla yok yat kalkma hiç bi alakası yok ben diim sana çünkü spermler çok hızlı zaten ben hamile kaldığım ay hemen yataktan kalkıodum tuvalete gidiodum siliodum felan temizliodum ama olduuu yani bunun yatmakla felan bi ilgisi yok doktorlarda aynı şeyi diolar zaten onlar hurafeeeee diolarrr

gülüm öyledir ama ilşki esnasında kalkmadıgında spermler daha hızlı gidiyo nettede araştır ben dr öyle yazmış ilşkide özellikle erkekler mesela spermi boşaltcakları anda ayakların dimdik durcak ulaşması daha kolay oluyomuş

Geri