Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

guzel haberle gel ınsallah canım....hemşom kocaman olmustur zaten....

🙂 iyi canım bnde yemekten sonra çıktım izine eve geldim uzanıyorum öyle bakayım bi kimler var dedim 🙂

oh oh ne güzel dinlen bol bol da mercimek de iyice yerleşsin 🙂

evet iş hayatı da böyle yapıyor. amannnn boşver o kadını, türünün tek örneği yaaa 🙂 kilo sorun değil dediğin gibi sağlıklı olsunlar inşallahhh. zaten sadece dr lar kiloya takıyor. ben de senin gibi ara öğünler yapıyorum ama artık hiççççç doymuyor benim bızdık 🙂 inşallah ele avuca gelirler 🙂

anladım canım..evet hatırladım.....pekı su aralar cıkolata falan yıyormusun?tatlıyla aran nasıl yanı?

gelırler ınsallah..cok tuhaf degıl mı?gelmeden once haklarında konusuyoruz gelıyorlar dogana kadar yıne onlarla ılgılı konusuyoruz bırbırımızden haberler alıyoruz onlarla ılgılı yıne...ama onları goremıcez...cok tuhaf....sımdı aklımdan gecırdım de bebıslerle bırarada oldugumuzu ayyy cok komık ve guzeldı...mınık mınık aaa mrs.m kızın neguzel gözlerı var masallah,ayyyy tatlı cadım senın adın gıbı tatlıymıs kızın falan....ayyyy hemen senaryo yazdım haa.....
ama ısın hayalı bıle
guzel de gormeyı ısterdım...mesela senın bebısı,chatlagın bebısı,meryemın bebışi,emınenın bebısı gormek ısterdım....

anladım canım..evet hatırladım.....pekı su aralar cıkolata falan yıyormusun?tatlıyla aran nasıl yanı?

yiyorum artık içim alıyor ama çok düşkün değilim, olmadığında aramıyorum 🙂 daha çok meyve tüketiyorum canım. tatlı olunca yiyorum özel olarak canım tatlı çekti falan yok yani.
30. haftanın içeriğine baktım bebiş 1 buçuk kilo civarında olmalıymış. bakalım büyüdü mü?

aynen mrsm yerleşsin iyicene tutunması için herşeyi yaprım senin prensesin nasılsın 🙂

öyle canım sırt üstü yat hep. ben öyle yapmıştım. prensesim iyi çok şükür hareket edip duruyor 🙂