Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

inşallah canımmmmm
canım yaaaa kusura bakma ben artık o kadar çok şey unutuyorum ki anlatamam. hamilelik beraberinde unutkanlık da getirdi valla 🙂 bir de artık vücudum çok rahat değil. sıkıntılı dönemlerdeyim. anlatsana prenses yeğenim nasılmış dr ne söyledi kuzuna 🙂
anlıyorum canım olsun takıldım bende...naz yapıyorum sana hemşom.....ıyıymıs kuzum uyuyodu gıttıgımızde.....411 gr olmus.....keyfı yerındeymıs......ama ben kılo almısım ıstersen dıyetısyene yonlendıreyım mı dedı bende yok onumuzdekı kontrolde fazla cıkarsam yıne ozaman olsun dedım....ılk 5 ayda almadıgım ıcın neysekı normal karsıladı......oyle ıste canım.....

çok şükür canımmm sevindim. inşallah herşey sonuna kadar yolunda gider.
ınsallah canım....sımdı birde kış ıyıce bellı ettı kendını yanı ben ısterıstemez heyecan yapıyorum ve yakın oldugunu ıyıce kavrıyorum....hayırlıısyla sırayla kucagımıza bır alsak hersey bıraz olsun duzene gırcek ınsallah allahın ıznıyle....
bu arada onumuzdekı kontrolde seker taraması yapılcakmıs...ac gel dedı doktor...kan alıyorlar sadece degıl mı?

selam yagmurcum nasılsın?

evet yaaa ben de anlayamadım, çok şükür sona yaklaşıyorum.

ooooo duble bakıyorsunuz kendinize ne güzellllll maşallah 🙂 ay inşallahhhhh öyle olur canımcım

selam hoşgeldin canım

oooo çok güzel canım sevindim. allah yardımcınız olsun ama mutlaka stresten uzak dur canım. çünkü stres bunu da engellermiş. inşallahhhhh bir kerede tutar. allah gönlünüze göre versin.
çok tşk evet öyleymiş ama doktorlar çok strese sokuyor şimdide rahatca bişey soramıyorum

Geri