Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

yasin bende okurum senin için.2 tane ben alayım.dualarım sonu vuslat olucak güzel kardeşim ben canı gönülden inanıyorum.sadece birazcık sabır lazım

Hemen göstermezse kız derler ama bilmiyorum bakalım hayırlısı olsun canım, sağlıklı olsunda kız-erkek fark etmez...

Yok ben gün değişik çorba yapıyorum, tarhanada yapıyorum tabi ama arada, mercimek, düğün çorbası, domates çorbası, yayla çarbası, yoğurt çorbası, tavuk çorbası, mantar çorbası, daha varda işte aklıma gelenleri yazdım

Merhaba arkadaşlar...

yasin bende okurum senin için.2 tane ben alayım.dualarım sonu vuslat olucak güzel kardeşim ben canı gönülden inanıyorum.sadece birazcık sabır lazım

ahh sağol canım ya.. şimdiden Alah kabul etsin.. Sabrediyorum zaten başka yapacak birşey yok...

Emine ablan doğum yapmış gözünüz aydın olsun. Darısı başınıza canlarım...

Emine kimdi cozy cim.. hatırlayamdım..

evet ben de çok beğeniyorum... ya o kadar değişik birşey ki bulduğun ismi sanki çocuğuna yakıştıramıyorsun. o yüzden oyalıyor malesef. inşallah öğrenirsinizzzz

aynen öyle valla yakistiramiyorsun 😀 millete laf yeti$tiriyordum, nasil cocuklarina isim bulamiyorlar diye.. kolay degilmis 🙂

Emine ablan doğum yapmış gözünüz aydın olsun. Darısı başınıza canlarım...

sagol canim, darisi tüm bebek isteyenlerin basina, Cifter cifter 🙂