Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

kotuyum ya uc gundur ınanılmaz kasık agrısı yasıyorum ayaga kalktıgım an yuruyemez durma gelıyorum dun aksamda ılk kez sıddetlı bır mıde bulantım oldu

öyle miii geçmiş olsun, umarım bunlar sadece belirtidir.

iyiyim allaha şükür canım sen nasılsın...dogum nezaman senin büyüdümü bebiş.

ben de iyiyim teşekkürler. doğum kısmetse aralıkta ama belki kasım sonu da olabilir. evet kızım 23. haftada büyüyor yani. sen kaçıncı haftadasın

benimkide 27 haftalık canım.dogumum doktorun dedigine göre kasımın 19 inş.zamanımız yakınmış birbirine.benimde oğlum olucak inş...

hıc umudum yok allaha bıraktım kıst cıktı bende bence ondan bu agrılar eger hamıleysemde mucıze olucak yanı adetıme 13 gun kala dr kanda gebelık testı ıstedı bu kadar erken nıye ıstedı hala anlamıs degılım sonuc0.55 cıktı belkı degerım yukselebılır hayırlısı dıyorum artık

benimkide 27 haftalık canım.dogumum doktorun dedigine göre kasımın 19 inş.zamanımız yakınmış birbirine.benimde oğlum olucak inş...

ooo maşallah size de 🙂 aramızda 4 hafta varmış. daha dr um kesin bir tarih belirtmedi ama internetteki hesaplayıcılara göre 15 aralık görünüyor. ilk bebekler erken doğarmış o yüzden kesinlik yok yani. allah oğluşunu sağlıkla kucağına verir inşallah.
sağlığın nasıl?

umut olmadan hiç bebişin sana gelir mi??? bebeğinin güçlü ve umut dolu bir anneye ihtiyacı var.
kist ağrı yapabilir evet ama yine de belli olmaz. rabbim inşallah meleğini göndermiştir ya da en kısa sürede meleğini gönderir canım. bir tanıdığımızın kisti vardı tedavi falan görüyordu, çok istemesine rağmen 2. bebeğine hamile kalamıyordu ama rabbim ona meleğini gönderdi şimdi 3 aylık hamile. kist var diye umut gider mi hiç.