Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

yok daha neler🙂
şimdi de kilodan olmuyo demesin:?
ama zaten öyle çok ta kilolu değilmişiz bea. halimize şükür🙂
ama 49 gerçekten çok az...

diymi işde am 54 iyi diymi vermem lazım bencede bunu bulamaynalrda şişkolar mesala lalezarımmm
hahah

Evet öyle oldu fıstık, iyidir ne olsun işte sen nasılsın ?

iyiyim canım benim seni gördüm dahada iyi oldum özlemişim seniii kıss başladınmı çlışmalara gerçi ramandayız ama neyapak oda ihtiyaç diymi yaniii
hah

orucum, huysuzum, susuzum ve eve gitmek istiyorum 🙂

oruç diğilim huyluyum susuz diğilim suluyum eve gitmek istemiyorum çünkü zaten evde yimmm
hahah

hadi oynayalım 🙂

yastık savaşı:tasu:

lalezar dövelim mi bu cadıyı yastık savaşı

ya ne vuruyosunuz parmak kadar çocuğa vuramazsınki oruçlusun halin yok bak ben oruç diğilim enerjim çok yalkalıyamazsınki yakalıyamazsınkiii:fati::fati::fati::fati::fati:

yaa kızlar demin tweety giriş yapmış gördüm ama sonra kayboldu 🙁
uzun zamandır kendisinden haberim yok.
siz biliyor musunuz ne durumda?
listede de yok

benimde haberim yok canım çok kafasına taktığı için uzaklaşmak istedi heralde bendede olmuşdu

Evvvvv evvvvvvvvvvv evet kesinlikle ende eve gitmemk istiyorum yatıcam...

canım ya kıyamam sana üzülme ama bak ben senin yerinede yatırum şuandaaa
böyle arkadaş bulamazsın daha

hadi oynayalım 🙂

yastık savaşı:tasu:

hadi hadii hopooooooo

teyyyy teyyyyyy deliloy deliloyy destaneeee 😀ancing_angry:😀ancing_angry:😀ancing_angry::f040::f040::raila::raila::raila:
:meri::meri:
:meçhul::meçhul:

yaa burası tam tersi bana iyi geliyor.
içimdekileri döküp deşarj oluyorum.birilerinin mutluluklarıyla mutlu oluyorum. bilmiyorum etrafımdaki arkadaşlarımın güzel haberlerine bu kadar yürekten sevinirmiyim ama burda hepimiz aynı şeyi paylaştığımızdan belki de mutlu oluyorum.
ama geçen hafta aldığım iki bebek haberine de çok sevindim gerçekten🙂

ayşegül seni yakalamaya gücüm yetmez ki. sabah saatlerinde olsan canına okurdum ama 4ten sonra kymaya başlıyorum 🙂