Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

ohh canım benm yaa çok saoll inşş bu güzel sözlerin olur hayırlısyla yarın.endişerl bitmmiyo tatlım dediğin gibi her ay farklı bi durumu düşünüyosun hareketleri başlayınca bu kez nekadar hareket ettiğini düşünüp kafaya takıcak bişiler buluyo insan hahaha yererki sağlıkla büyüsünlerdeee bu dönemler böle demekkii seninde kocaman oldu maşallah canım yaa kontrol ne zman artık cinsiyet beblli olur değilmi
evt cok sükür büyüyo simdide ayhh ins hersey yolundadir diye bekliyorum kontrolüm ahftaya persembe aksami, naz etmezse annesine cekmediyse gösterir cinsiyetini ins ona göre isim arayisina basliycaz 🙂
hoşgeldsn canım naslsınn bakim bebiş nasıll rabbim birdaha korku yaşatamsın rahat ve ir hamişlik versin size inşş

hb canimmm cok sükür iyiyiz arada belimi agritiyo ama olcak okadar, amin cnm darisi senin basina insallaaahhhhhhh

offf var ya beklettiği hergünün intikamını sevgiye boğarak alıcaz onlardan.
butlarını ısırıcaz
daha neler neler yapıcaz.
hele bi gelsinler 🙂

bencede çok pis planlarım varrr heeeeeee helebir gelsinnn bidaha benim yanımdan ayrılmak istemiycekk

güle güle cnm
kızlar bende çıkıyorum öptm hepiniz grşmk üzere aeolunn

güle güle canım

taş değil de dana gibi lafı bana daha uygun🙂

spor yapmam lazım, boğazıma dur demem lazım ama herdefasıda ya bu ay tutarsa diye ertelemekten şiştim :tasu:

hahahhahahah kız körolma emi sen gülmekten öldümmm tontişim ya bendede zayıflaya çalışiyorum sormaa aynen bende hamişsem 57 kilo oldumm

evt cok sükür büyüyo simdide ayhh ins hersey yolundadir diye bekliyorum kontrolüm ahftaya persembe aksami, naz etmezse annesine cekmediyse gösterir cinsiyetini ins ona göre isim arayisina basliycaz 🙂

hb canimmm cok sükür iyiyiz arada belimi agritiyo ama olcak okadar, amin cnm darisi senin basina insallaaahhhhhhh

anaaa senin bebiş büyümüş baya inş ööğrenirsin cinsiyetini fıstığımm benim allah gönlüne göre versin inş

kıyamam bazılarını beline vuruyomu ama olsun sağlklı olsunda geçer inş rabbim kolaylıklar veresin sana inş inşş canım inş çok saol

Geri