Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

peki ya doğru düzgün yemek yiyemiyip sadece sıvı alabiliyosak ama kusmuyosak ne yapmalıyız bilen varmı

hiç bişey canım , sıvı alıyorsan sorun yok hiiç bişeycik olmaz , arada ayran , limonata , şu ramazan şerbetinden filan iç de tansiyonun düşmesin , ben de kusamıyorum o mahvediyor zatennn

ıyıyım canım sagol..valla bulantılarım benım 8.haftada basladı hala devam edıyor...azaldı ama bu seferde ne yersem cıkarıyorum ...bır tabak yetıyor bana ıstah hala yok zaten....kılo almamısım....bırde kokulara karsı hasasslık var bulasık makınası bana kokuyor ve calıstıramıyorum bır aydır elımde yıkıyorum valla....bu duyarlılık da olmasa ıyıyım bulantım yok derdım ama olmuyor...en ufak bı yemek de hemen wc deyım....yaramıyor yedıgım...gecen oturdum agladım sınırımden bısey yıyemıyorum yemek yemeyı özledım....cocuga bısey yaramıyor dıye....gerıldım artık....
ama gecıcı sure canım ınsallah cok surmez senınkı de.....

ben kusamıyorum da , hiç kusamam , o da kötü yapıyor , aman napalım o kadar bekledik meleklerimizi ,katlanacağız artık...Bende daha kilo almadım ,işte o şiddetli bulntılarda 500-1000 gr. arası kaybım oluyor sonra yiyebildiğim günlerde eski kiloma dönüyorum o kadar.

bende de çok oluyor ve su ,diğer sıvı içecekler daha çok bulandırıyor maalesef, özel bişi yapmıyorum, dr.um zencefilli şeker demişti bir kaç kez onu denedim 1 saat filan idare etti , hurma sanki biraz daha iyi geldi, çekirdeğini emdim onunda .Valla ben paso yatıyorum bulantı gelince ,hep yatıyorum bişey de yemiyorum , hemen kilo kaybım oluyor , ama 3-4 gün sonra şiddeti azalıyor o zaman az az yiyorum..
meyve yiyebiliyomusun.ben dolabın kapağıı açamıyorum sanki herşey kokuyo geliyo.aslında en güzeli yatmak yemekte yapamıyorum eşim işten gelince yapıyo bişeyler.bu nekadar devam edicek ben 4 ay diye duymuştum.

hiç bişey canım , sıvı alıyorsan sorun yok hiiç bişeycik olmaz , arada ayran , limonata , şu ramazan şerbetinden filan iç de tansiyonun düşmesin , ben de kusamıyorum o mahvediyor zatennn
evet bilgecim sıvı alıyorum limonata içiyorum bol bol ama bu aralar tansiyonum düşük 9a 5ti dün en son ama henüz bulantım olmadı benim işl olmaz tabii seninkide düzelir işl bir an önce

canım bi meyve suyuna çok düştüm ama yemek olarak boğazıma bişi girsin istemiyorum çok nadir yiyiorum yemek değil sıvı almak istiyorum psikolojik bişi herhalde:cah:

sıvı alıyorsan sorun yok gülüm , yemek yemesende oluyor 🙂
sıvıyı ihmal etme yeter...

şu an mahallede bir yemek kokuları dolaşıyor anlatamam , camdan çıkıp bağıracam şimdi kimse yemek yapmasıııııınnnnn, kokuyooooooooooooooooooooooooooooooooo, böğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğğkkkkkkkkkkkkkk

Geri