Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

deniz temizse bi sorun olmuyo ama malum istanbulda temiz deniz bulmak zor, o yüzden girme derim cok istiyorsan bi iki ay snra havuza gir 🙂

normalde 1 yil korunmasiz iliskiden snra hala ebbek olmuyosa kontrollere basliyolar, önce hormon kontrolü snra esinin sperm tahlili ondada bi sorun yoksa rahim filmi yapiyolar

CaRiZmA saol cnm allah razı olsun.

ay kiz sendemi kocana cektiriyorsun??? benim 2bucuk 3.cü aylarimdi .... ne yapsa, ne dese, ne giyse, sinirime gidiyordu 🙂 allahdan cabuk gecti yoksa elimde kalcakti😀

öff hemde neeee uyuz oluyorum bazen sayıyorumda sayıyorum geçen git nereye gidiosan git istersen kerhaneye git dedim evden kovdum hehehehe

evet canım zaten ben degl sankı o hamıle....as bıle erıyor yanıııı:kartanesi:
bizdede öle canım benimki hala bana hamile değilmişim gibi davranıo

deniz temizse bi sorun olmuyo ama malum istanbulda temiz deniz bulmak zor, o yüzden girme derim cok istiyorsan bi iki ay snra havuza gir 🙂

normalde 1 yil korunmasiz iliskiden snra hala ebbek olmuyosa kontrollere basliyolar, önce hormon kontrolü snra esinin sperm tahlili ondada bi sorun yoksa rahim filmi yapiyolar
carizmacım en temiz havuz en kirli denizden daha kirlidir bence asla girmem havuza içine ne attıkları nasıl temizledikleri belli değil ama adada her gün suyun akışını sağlayan plajlar var denizin belli bi yerine fileden set çekiyolar yosun mosun bişi girmesin dieee gün sonunda boşaltıp temizliyolar öle olabilir

korkma canım. biz de aylardır bekliyoruz. tüm kontrollerden geçtik ama hiçbir sorun olmamasına rağmen hala bekliyoruz. 2 yıl oldu🙁

ben ilk gittiğimde (korunmayı bıraktıktan 4 ay sonra) alttan muayene ettiler ve rahimde yara çıktı. hemen smear testi yapıldı ve yara yakıldı. sonra 3-4 ay daha bekledim.
baktım hala olmuyor dr zaman kaybetmemek için rahim filmi çekelim dedi. tüplere baktık, açık...
sonra da yumurta takibi sürdü 2-3 ay. arada bişeyler daha yapıldı ama hatırlamıyorum. baya zaman geçti🙂
takipten sonra aşılama yapıldı ve o da tutmadı.
beklemedeyiz🙂

sabırsızım saol cnm cok tşk ettim.🙂

Geri