Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

kızlar birşey sorucm size ben şimdi 8 aydır olmuo die dktara gidicem bugun artık kontrollerim yapılsın bir sorun mu var die. ilkden ne gibi muayne yapıolar bilinçli gitmek istiorum..

ay üzme benim minigimi.... ah bacim dünyanin en iyi erkeyi bile bi odundur... onlari anlamak mümkün degil... doyumsuz derken O meselemi??

yok canım o mesele degıl🙂
ben onunla ılgılenmıyormusum,eskısı gıbı uzerıne tıtremıyormusum,düşkünlügum kalmamıs vs....aksam yattık nerden cıktıysa yırtık don gıbı soyledı durdu...benımde huyumdur bısey oldumu boyle gece gece takıntı yaparım ne ıstah kalır ne uyku...catladım sınırden....bır senedır boyleymısım...zaten sımdıkı ıcın yanı su hamılelık donem ıcın soylenez boyle bısey.....ama bır senedır eskısı gıbı degılmısım...daha nasıl olacagım bılmem kı.....anlamadım.....kı ben normalde esıme cok duskunumdur hakkaten yanı....bız 2 senelık evlıyız ama toplam 5 senedır bırlıkteyız neler yasadık bız bunu soylemesı tuhafıma gıttı...bende sınrılendım ne o bıseyler yapacaksın da ortam mı hazırlıyorsun dedım artık sınırden ne dedıgımı de bılmıyıorum....ama oyle degılkı aslı yok kı ben degısmedım kı....gel de anlat....

ya bilemiyorum zatern aylardır bekliyoruz korkuyorum bi problem vardır diye

korkma canım. biz de aylardır bekliyoruz. tüm kontrollerden geçtik ama hiçbir sorun olmamasına rağmen hala bekliyoruz. 2 yıl oldu🙁

kızlar birşey sorucm size ben şimdi 8 aydır olmuo die dktara gidicem bugun artık kontrollerim yapılsın bir sorun mu var die. ilkden ne gibi muayne yapıolar bilinçli gitmek istiorum..

ben ilk gittiğimde (korunmayı bıraktıktan 4 ay sonra) alttan muayene ettiler ve rahimde yara çıktı. hemen smear testi yapıldı ve yara yakıldı. sonra 3-4 ay daha bekledim.
baktım hala olmuyor dr zaman kaybetmemek için rahim filmi çekelim dedi. tüplere baktık, açık...
sonra da yumurta takibi sürdü 2-3 ay. arada bişeyler daha yapıldı ama hatırlamıyorum. baya zaman geçti🙂
takipten sonra aşılama yapıldı ve o da tutmadı.
beklemedeyiz🙂

eşininde alttan alması gerek sen önemli bi dönem geciriyorsun ayrıyetten seni kendime benzettim bende çok düşkünümdür eşime ve bişeyi takarsam kafama uyuyamam sinirden