Mercimek Sevdalıları Gebelik Bekleyenler Hamile Kalmak isteyenler buraya

Evet canim,almanya türkiye arasinda en az bir saat fark oluyor iftar vaktinde.Sen ne icin yada kime gelmistin buraya?Bir daha gelirsen banada beklerim🙂
bretende çocuklara ve kadınlara Kur'an dersi vermeye gitmiştim.babam imamdı orda.şimdi o da döndü.tekrar ihtiyaç olur da çağırırlarsa babam yine gider de ben artık gidemem.o zaman bekardım babamdan dolayı yeşil pasaportum vardı.şimdi evlendim ya o pasaport geçmez herhalde.ama sen gelirsen istanbula ben beklerim

Amin birtanem,insallah bebisinle hersey yolundadir.Allahim onu sana senide ona bagislasin insallah.Kolay bir dogumla saglikli bir sekilde kucagina verip agiz tadiyla anali babali büyütmeyi hayirli evlat olmasini nasib etsin insallah.
Dizide dogru demisler canim yaa.Gercekten daha hamile olmadan basliyorsun endiselenmeye acaba hamilemiyim ilac alabilirmiyim,agir kaldirabilirmiyim diyer sonra ömür boyu sürüyor...

Insallah silam,hep birlikte paylasacagiz insallah.Ben anlattim,bundan sonra sira sizlerde olacak.
Sizin iftara az kaldi,bizimkine daha 4 saatten fazla var...
canım Rabbim hepimizin dileklerini kabul etsinde bebeklerimizin resmiyle süsleyelim buraları🙂
ooo orada daha varmış yaa sabır...

gördüm tatl kuşum bana açıklama yapmanıza gerek yok ben sizi bilmezmiyimn bitanem benim
canım bian başkası sandım bir an seni biliyonmu tekim falan deyince bizim ayşegül değilmi yoksa dedim sonra aha bizim gül dedim 🙂

canımmm bu yürekten duan için Allah senden razı olsunn
gönlündekini nasip eylesin sanada inşallah

Yinede sen birsin gülüm tabiiki kendi tercihin.Ama uzmanlarda her zaman normal dogumun anne icinde bebek icinde daha saglikli oldugunu söylüyorlar.Ama herkesin fikri farkli olabilir yinede.Hakkinda en hayirli karari verirsin insallah...

Yinede sen birsin gülüm tabiiki kendi tercihin.Ama uzmanlarda her zaman normal dogumun anne icinde bebek icinde daha saglikli oldugunu söylüyorlar.Ama herkesin fikri farkli olabilir yinede.Hakkinda en hayirli karari verirsin insallah...
bebek için sezeryan anne için normal kolay ben kendimi değil bebişi düşüncem bu doğrultuda allah sağ salim kurtarsın hepimizi işl :tasu: