Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

aranızda ikinci ayında klomenle hamile kalmayı başaran var mı ne olur bana da yardımcı olun klomen hakkında bildiğiniz şeyleri yazın lütfen çok sıkıntılıyım çok

merhaba aysel, hoşgeldin öncellikle, ben ilk defa geçen ay kullandım, günde birer adet toplam 5 tane, normalde hiç sekmeyen adetim bugünde dahil olmak üzere 5 gün gecikti, ve kendimi çok kötü hissediyorum şiştim iyice, bende kilo yaptı klomen, 2.5 kilo aldım canım. dün kan testi yaptırdım 0,1 çıktı yani negatif. Ama bu ay tutturamama sebebim günümü düzgün hesaplayamadım, klomen ovulasyon günümü geciktirdi ve o tarihte de eşim şehirdışında olduğu için ilişki olmadı, yani boşu boşuna içmiş oldum. Bir de bende ovulasyon zamanı kasıklarımda karnımda çok sancı oldu, yüyürken falan çok acıyordu, merak ettiğim o kadar hassasiyet varken karnımızda ve kasığımızda nasıl ilişki olacak, canımız yanmaz mı, yada ben demi böle oldu sadece? Sen de ne gibi etkiler yaptı, ben sadece klomen içtim , iğne olmadı.Ya sende?

öncelikle cevap yazdığın için teşekkür ederim japonika ben önce hap kullanıp daha sonra da iğne kullandım birinci de olmadı ikinciyi deniyoruz ve dediğin gibi bende de ağrı yaptı doktorum bu sefer sol yumurtamın bayağı büyüdüğünü söyledi bekliyoruz inş bu sefer olur allah herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inş

eğer bu ayda olmazsa rahim filmi çektireceğim bende de kilo yaptı daha fazla vücuduma hormon yüklemek istemiyorum:hasta:

merhaba kızlar ben yeni katıldım aranıza ben de çocuk istiyorum ama olmuyo bu ikinci deneyişim acaba ikinci klomeni kullanan var mı aranızda

Merhaba kızlar ben yeni üyeyim ama bu devreden geçtim altı ay kullandım klomeni ama malesef hamile kalamadım benim yumurtalarım biraz problemli inş siz hamile kalabilirsiniz dr göre değişiyor bazen 10 tane bazen 15 tane hap kullandırıyorlar tabi sizinde yumurta yapınıza balı ama adet döneminiz değişiyor genelde klomen kullananlarda adet gecikmesi görülüyor buda yumurtanın farklı günde çatlaması demek oluyor çok çalışmanız lazım 🙂

öncelikle aramıza hoşgeldin can sen ben ikinci ayımdayım senin kadar kullanmadım adetime de üç gün kaldı inş hamişimdir bu arada senin hapla olmadı bundan sonra ne yapmayı düşünüyorsun

Geri