Klomenle Hamile Kalan Var mı? / Klomen Kullananlar

Mrb arkadaşlar yeni üye oldum.. Pkosluyum ama düzenli adet görüyorum.. Klomen tedavisi gördüm olmadı ..bu ay ve çatlatma iğnesi kullandm sonucu bekliyorum inş hayrlsı olur.. Bu arada 26yaşında 4yıllık evliyim 7aydır bebek istiyoruz.. Eşim de hızlı spermleri artıran bi ilaç kullanıyor doktorumun tavsiyesiyle umarm bu ay sonuç alırız :(

Mrb arkadaşlar yeni üye oldum.. Pkosluyum ama düzenli adet görüyorum.. Klomen tedavisi gördüm olmadı ..bu ay ve çatlatma iğnesi kullandm sonucu bekliyorum inş hayrlsı olur.. Bu arada 26yaşında 4yıllık evliyim 7aydır bebek istiyoruz.. Eşim de hızlı spermleri artıran bi ilaç kullanıyor doktorumun tavsiyesiyle umarm bu ay sonuç alırız :(
hoşgeldin cnm aramıza inş tez zamanda bebeğine kavusursun... esinde ileri hareket sorunu mu var cnm

Eskiden neden böyle sorunlar yokmuş çok îkginç .. İnsanlar yanlışlıkla hamile kalıyor biz aylardr uğraşıyorz olmuyor.. Yeni çağ hastalığı mı yoksa doktorlar bu kadar pinpirik oldgm için mi hastalık uydurup denek gibi kullanıyorlar ablayabilmiş degilim..
aynen cnm millet ilk ay hamile kalıyo yada kazayla hamile oluyolarr biz aylarca deniyokk yapacak bişey yok sınavımız bu bizim :(

Geri