Kızlık zarı hemen bozulur mu bozulduğunu nasıl anlarız?

N

nidassss

Forum Okuru
Kızlık zarı hemen bozulur mu bozulduğunu nasıl anlarız?

Kızlık zarı bozulduğunun belirtileri melek kadınlar kulübü kızlık zarı bozulduğunu nasıl anlarız forum'da.​

Ben Erkek arkadaşımla çok kötü bir şey yaptım bir gün istemeden birlikte olduk. Kızlık zarıma zarar geldi mi bunu bilmiyorum çok korkuyorum o günden sonra çok ağladım bunu yaptığım için çok pişman oldum. İlişkiden sonraki gün galiba adet oldum ama anlayamadım bu kanama adet kanaması mı yoksa o anda kızlık zarına bir zarar geldi mi bilemedim. Kızlık zarı bozulduğunun belirtileri var mıdır bunu nasıl anlarız?

images (4).jpeg

Merhabalar
Genç bir kızın böyle tedbirsiz bir şey başına gelmesi çok kötü bir olay elbette. Aslında her şeyin usulünce olması hem dinimizce hem de bizim kendimize olan saygımızla alakalı bir şey olduğunu düşünüyorum. Ama böyle bir şey olduysa yaşandıysa kızlık zarının bozulduğunu dair en önemli belirti yoğun kanama belirtisidir ilk cinsel ilişki gerçekleştiğinde kızlık zarı bozulursa yırtılma gerçekleşirse belli bir miktar kanama gerçekleşir Tabii ki bu kanama kızlık zarının yapısına bağlı olarak değişir bazen kızlık zarları esnek olabilmektedir hemen yırtılmayabilir.

İlişkiden sonra hemen kanama yaş almadıysa kızlık zarının da bir şey olduğunu düşünmüyorum kanamanız 1 gün sonra oluştuğunu söylüyorsunuz bu da adet kanaması olduğunu söylüyorsunuz kızlık zarı eğer yırtılma olduysa hemen bir kanama olması söz konusudur böyle bir kanama dökülmesi olmadıysa kızlık zarının da herhangi bir sorun yoktur.

Konu ile alakalı aşağıdaki linkten daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz bu konuda. "Kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır" aşağıdaki renk inceleyerek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Geri