Istanbulda aşılama fiyatı süper buldum

• Konbuyu başlatan Konbuyu başlatan bitanesi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
kızlar destekler için sağolun. cumartesi sabah çatlama iğnesi vurlcam. şuan klomen folik asit kullanıyorum.iğneden iki gün sonra yani pazartesi sabah aşılam geröekleşicek inş. aşılmadan sonra nete fazla girmicem 2 hafta radyasyon olayından dolayı. yatarak gecircem hiç iş yapmıcam. 2 hafta sonunda test yapıcam. daha sonra inş olumlu olur ama ne olursa olsun her türlü aşamayı işlemleri süreci anlatıcam.

bitanesi insallah iyidir ama normal fiyatin yarisindada az olmasi beni sahsen teredüt etirirdi.. bence iyice doktroruda hastaneyide arastir... derim... sonra pisman olacagin bir sonuc dogura bilir canim... rabbim insallah gönlüne göre hayirli bir evlat nasip eder sana insallah....

araştırdım tüp bebek merkezleri sadece bu işi yaptıkları için pahalı yapıo. hastaneler her bölüme baktıkları için zaten para kazanıyolar o yüzden böle işlemlerde çok para almıyolarmış

- - - Updated - - -

dua edin kızlar hayırlısyla bu ay inş olsun

Bende Canim tam uç cocuğumdada aşılamaya hamile kaldım ben Almanya'da yasıyorum burda fiyatlar uçmuş durumda orası cok ucuzmus ilk cocuğumda tam 9 kez denendi 9.da tuttu ikincisi ilk denemede üçüncüsü ise yine zor tuttu Allah'a şükür oldu sabır et bı kaç defa denenenilir pes etme umutsuzluğa kapılma benim küçük Kizim 6 yasında ve hiç beklemediğim düşünmediğim birşeyi oldu gecen ay hamile oldugumu öğrendim hemde tedavi olmadan allahım herkese cocuk versin inşallah cok beklemeden alırsın yavrunu kucağına Canim sizin icin dua edecem ben bu aşılama konusunda uzman oldum sayılır bise kafana takılırsa soranilirsiniz

Geri