Hamileyim ve diş ağrısı çekiyorum nasıl geçecek bu ağrı?

B

Beyzacanan

Forum Okuru
Hamileyim ve diş ağrısı çekiyorum nasıl geçecek bu ağrı?

Hamilelikte diş ağrısı çekenler melek kadınlar kulübü hamilelikte diş ağrısına ne iyi gelir forumda.​

Kızlar 25 haftalık hamileyim ve üç gündür artarak devam eden bir dış ağrım var. Ne yapacağımı bilmiyorum hamilelikte diş ağrısına ne iyi gelir? Doktora gitsem müdahale eder mi ilaç filan çünkü dayanamıyorum yaa. Şişlik filan yok ama dişimin altı çürümüş sanıyorum. Hamilelikte diş ağrısı çekenler ne yapabilirim evde?

Merhabalar
Geçenlerde ben diş ağrısı çektim epey ama hamile değilim tabi. Hamile olduğunuz için ilaç ağrı kesici almamalısınız kesinlikle eğer çok agriniz varsa mutlaka doktora danışın. Ama öyle rahatsız edecek durumda değilse dişinizi fırçalayabilirsiniz. Basit ama etkili bir dış ahrisi geçirme yöntemidir. Tuzlu su ile gargara yapabilirsiniz. Karanfil yağı da bir seçenek. Dayanılmaz ise mutlaka doktora danışın. Ağrılı bölgeye soğuk kompres de uygulayabilirsiniz.

Hamilelikte diş ağrısı çekenler neler yapıyor aşağıdaki linki de bir incelemenizi tavsiye almanızı öneririm. "Gebelikte diş ağrısı nasıl geçer" konusu aşağıdaki linkte.

Geri