Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

kizlarrr malum adet oldum..simdi bal tarcin cörekotu mu yapayim yoksa sogan kürü mü..ama sogan kürü cok uzun sürüo yaa,bi de ondan sonra incir kürüde yapmak lazim.bilmiormmmm.....akil verin..:/

kuzummm ben bal tarçını denemiştim bal tarçın için doğal folik asit diyorlar çok hamile kalan varnış ben çok araştırmıştım ama ben sonrasında bıraktım zaten tadındanda pek hoşnut kalmamıştım
soğan kürü ise kisti iltihabı eritiyormuş onunda faydasını çok gören var ama onuda içmek biraz zormuş benim şimdiki hedefimm soğan kürü yapmak deniycem en azından çünkü kistim var benim belki işe yarar incir kürü soğana göre daha kolay arkasından da onu deniycem valla senin için hangisi uygunsa onu deene derim ben hayırlısı olur inşallah canım benim

kızlar merhaba ben aranıza yenı katıldım.23 yasındayım 2 yıldır evlıyım 8 aydır cocuk sahıbı olmak ıstıyoruz her ay husrana ugruyoruz.ben cok kuruyorum kafamda acaba bıseymı var dıye .gercı doktora gıttım yumurtalıklarımda herhangi bır problem cıkmadı.ne onerırsınızzz yardımcı olursanız sevınırımm..

kararsiz kaldim bende..🙁off ya ne zor is...yinede fikir verdigin icin tsk ederimm cnnmmm bnmmmm

canım merhaba hoşgeldin aramıza eşinde muayenelerini oldumu sperm testi falan yapıldımı yada sen detaylı muayene oldun mu bunlar çok önemli. çünkü yumurtalıklada iş bitmiyo maalesefe daha detaylı muayene olmanı tavsiye ederim gerçi bir sene olmamış daha ama kısmet tabbi inşallah bişey yoktur da tez zaamanda sende anne olursun.

kararsiz kaldim bende..🙁off ya ne zor is...yinede fikir verdigin icin tsk ederimm cnnmmm bnmmmm

canım ne demekk inşallah senin için hayırlı olan bişeye karar verirsin senin için hayırlısı olur.

bu arada lavişlerden haberi olan varmı nerdesiniz kızlar sizi merak ettim lavişş ssenn test yapcaktın ne oldu aklım sizde kaldı...

bu arada ben akşamdan beridir ağrıdan ölüyorum yaa yürüyemiyorum bile ağrı o kadar şiddetliki ayağa kalktığımda felaket sanıcım var
ama adet değilim ilk defa böle oldu yaa nie böle oldu dersiniz çok kötüyümmm ben
ne yapsam bilmiyorum daa

canım günaydın,adet söktürü kullandınya adetin gelmek üzere ise ondan şiddetli ağrın olabilir.Kendine dikkat et üşütme.Laviş den haberim yok..Benim adet tarihim haftaya o tarihi bekliyorum canım şimdilik bişi yok 🙂

selammm kıslar günaydınlar adetim daha gelmedi ama bi belirti de yok ne ağrı ne bişey adet olabilirm hayırlısı olsun
koyu siyah bende ovulasyon testi yaptım cnm onun içinde kullanım talimatı var yardımcı olur okursan adet zamanına göre yapıyosun onunmesela 28 günde adet oluyosan orda karşılığına gelen gün var o gün yani adetinin o günü teste başlıyosun kolay gelsin inşş yakalarsın cnmmm

h.g aramıza cnmmm bende 2.5 yıllık evliyim bende neler denedim neler bi problemin yoksa bal+polen+arı sütü karışımı var ondan al sabahları ac karnıan ye sonra cörek otu iyi geliyo diyolar sabahları ondanda biraz atabilirsin ağzına sonra tarcın faydalı ayrıca aklına geldikce kuru incirde yiyebilirsin benim tavsiyelerim bunlar inşş hamiş kalırsın

canım zaten sorun olan adetimin düzensizliği yani şubat ayında olmadım söktürücü içtim 3 martta oldum o yüzden bilemiyorum ne zaman kullanacağımı :-(