Hamile Kalmak İstiyorum hamile kalma serüvenim

ececim adetinin düzene girmesi iyi olmuş stres yapma kafana takma bişeyi yine düzensizleşmesin cnmm sen hayıt kullanmışmıydın bide

yok lavişim kullanmadım hayıt bu ay sogan kürü yapcaktım ama çok kötü grip oldum onada başlayamadım bugün belki yaparım dedim ama olmadı cnm sogan almaya çıkamadım evdekide olmaz diye yapmadım inşllh yumurtlama tarihini hesaplayıp yapcagız bu ay kurban oldugum rabbim bize yardım eder biliyorum

kıslar ne programıymış o bende merak ettim banada yazın bakıyım 🙂

canım, advanced women calendar diye bir program indirdik 30 gün kullanım süresi var.önceki aylara adet olduğun günleri işaretlersen otomatik olarak ; ilişkiye uygun günleri, yumurtlama tarihini ve bir daha ki aya hangi gün adet olacağını falan gösteriyo.Ben 6-7 aylık döngümü işaretledim , sanada kolay gelsin şimdiden 🙂

hımm tamam cnm saol bi bakııym programa 🙂

cnmm normal soğan olur zaten yemeklere kullandığın soğanla yapılıyo o kür bide bende kurdum programı adet tarihini ne zaman ilişkiye girmen gerektiğini filan söylüyo adet ajandası gibi bişi takvim var üzerinde sen bikac adet döngünü girince o sana renklerle ifade ediyo şu gün yumurtlaman filan diye kur bakalım işe yarar inşş

cnm benim evdeki soganlar kuru sogan derler ya hafif kırmızı çok degil ama onlarla olmuyor diye biliyorum ama oluyorsa hemen bugün yaparım bana yazarmısın olup olmadıgını cnm hava çok soguk dışarda kar var çıkıpta alamadım sogan evde var ama

yok canım kırmızı olmayacak kahverengi renkte soğanlardan olacak sarı kahverengi gibi olanlardan yani aha bu alttakilerden 🙂